0

888, İngiltere'de Master Brand Kampanyasını Oynamak İçin Üretildi

888 Önde gelen çevrimiçi bahis ve video oyunları işletmesi olan Holdings, en yeni “888 Made to Play” projesi.

Lider Operatör 888 Yeni Kampanya Başlattı

15, video oyun pazarında 20 yıldan fazla deneyime sahip yadsınamaz bir liderdir. İşletme, yepyeni Made to Play projesi, sayesinde kullanıcılarının güvenini beyan etmek için çaba göstermeye devam ediyor. güçlü marka isimlerini 2021 birleştirmeyi amaçlamaktadır. kumarhane, 888 poker ve 888 sport “tek, sabit bir mesaj altında”. İşletme, yepyeni projenin hizmetleri ve bireyleri tek bir ortak vizyon altında birleştirmeyi amaçladığını belirtti.

Başlangıçta, 2020’nın en yeni projesi İngiltere’de tanıtılacak İşletme, sosyal ağlar ve televizyondan oluşan bir dizi dijital kanaldan yararlanacak ve reklamlar sunacak. haftaların sayısı. Birleşik Krallık 888 dahiyane projesini diğer pazarlar için de başlatmaya hazırlanıyor Bununla Unutmayın, Made to Play diğer temel pazarlara ne zaman gireceğini işletme henüz doğrulamadı.

” Made to Play ana marka adı yöntemimizin piyasaya sürülmesi, bizim için önemli bir eylemdir ve yıllar boyunca geliştirdiğimiz güçlü marka adlarının her birini, neyin 20 kalabalığın arasından sıyrılın ve müşterilerimizin neden bizimle eğlenmeyi sevdiğini.”

Sivan Finn Shalev, 888

adresinde taktik pazarlamadan sorumlu Başkan Yardımcısı 888’s Taktik Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Sivan Finn Shalev, ana marka adı yönteminin piyasaya sürülmesinin iş için çok önemli bir eyleme işaret ettiğini detaylandırdı 888’nın güçlü marka isimlerini sürekli bir mesaj altında bütünleştiren işletmeyi diğer video oyun operatörlerinden farklı kılıyor.

Daha Fazla Büyüme Planlıyor, Yeni Yetki Alanlarına Giriyor tarafından sunulan yepyeni ana marka adı tekniği sürpriz değil. Bu haftanın başlarında, tüm yıl 2021 için yıllık parasal sonuçlarını başlattıktan sonra, işletme Made to Play stratejisini ima etti. Itai Panzer, 888 CEO’su, işletmenin “15 marka adı , Made to Play adlı bir ana marka adı yöntemi altında, güçlü yapıları üzerine inşa edilmiştir. aynı adı taşıyan çok beğenilen poker projemiz.”

Ayrıca, boyunca 2021, Cebelitarık merkezli oyun grubu, gelirinde %% artışla $ gördü milyon Öte yandan, işletmenin 2020 cinsinden kazancı $9801 milyon. 2021, 888 boyunca gelişme, hizmetlerini bu yıl çeşitli pazarlarda tanıtıyor. İşletme, Ontario’ya girmeye hazırlandığını belirtirken, aynı şekilde varlığını daha fazla ABD yargı bölgesinde genişletmeyi düşünüyor Başka bir karlı seçenek 888 için Hollanda’ya dönmektir.

2021.