0

Aristocrat Leisure, Ukraynalı İş Gücünü Yeniden Yerleştiriyor, Rusya Ile İlişkilerini Kesiyor

Avustralyalı video oyun üreticisi Aristocrat Leisure Limited, Ukrayna’ya yasa dışı müdahalesi nedeniyle Rusya ile bağlarını fiilen kesen piyasa işlerinin saflarına katılmak için mevcut durumda oldu. İşletme, mevcut organizasyon bağlarını şimdilik askıya alacağını belirterek, taşınmanın gelirlerini etkilememesini sağladı. Aristokrat, Rus çalışanı için seçenekleri kontrol ederken, bölgesel işgücünü Ukrayna’ya taşımaya başlamak için prosedürler aldı. Bugünden bir ASX dosyasında Aristocrat, kendi işgücünü güvende tutmanın değerini vurguladı. Avrupa’daki işletmenin çalışanlarının bir kısmı, işletmenin şirket sistemleri için çalışan yaklaşık 1,000 ile Ukrayna’da yerleşiktir. Bunların çoğu, artık işgücünün üçte ikisinin ülke içinde veya dünya çapında daha güvenli bölgelere taşınmasına yardımcı olma yeteneğine sahip olan Aristocrat Pixel United şirketinin bir parçası haline geldi.

Aristocrat aslında aynı şekilde Polonya’da da Ukraynalı ekip üyelerinin evlerine taşınma, ulaşım, hukuki yardım ve vize ile birlikte gayrimenkul ve daha fazlasını keşfetme konusunda yardımcı olabilecek gruplar kurdu. Genel olarak, Avustralya işletmesi, personelinin yöntemin her eyleminde güvende olmasını garanti etmek için proaktif davranmıştır. ASX dosyasında özellikle şunlar belirtilmiştir:

” Şirket, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki geniş stüdyo ve operasyon ağından yararlanıyor. ve İsrail ve onun birleşik uluslararası yetenekleri, lokasyonda etkili azaltımları devreye sokmak ve organizasyon bağlantısını teşvik etmek.”

Aristocrat Leisure Limited 333 Aristocrat’ın hareket etme çabalarının başarısının bir kısmı aslında o zamandan beri Pixel United’ın işinin doğası gereğidir. işgücünün çoğunun başka bir yerden çalışma prosedürüne katılmasına izin veren stüdyolar. Aynı zamanda şirket, Polonya’nın Wroclaw kentinde, ülkedeki önemli arter şehirleri arasında yer alan ve genellikle Ukraynalılar tarafından iş, seyahat ve eğlence için kontrol edilen bir işyeri kuruyor.

Kumar Endüstrisi Ukrayna’nın İşgalini Kınadı

Aristocrat, mobil video oyunlarının artık Rusya’da sunulmayacağını ve bu da toplam gelirin %3’ünü temsil ettiğini belirtti. Pixel United sistemleri yıllık bazda birlikte anlaşıldı. İşletme, duruma ve neyin mümkün olduğuna bağlı olarak Rus işçilerini desteklemeye devam edeceğini kısaca belirtti. Genius Sports, hafta sonu, Rusya’ya Ukrayna’ya karşı savaşında yardım eden ortak savaşan ülke olan Rusya ve Beyaz Rusya’da şirket yapmaktan çekildiğini açıkladı.

, özellikle de hem Belarus hem de Rusya’dan iş, insan ve devlet kurumlarıyla anlaşmayı askıya alan Clarion Gaming. Bundan önce hem bet hem de Parimatch aslında ülkeden çekildi. Durum gelişmeye devam ettikçe, bahis piyasası aslında Ukraynalı bireylere yaklaşık $333, katkıda bulunmak için) yardım sağlamak için bir araya geldi. yardım çalışmalarına.

.