0

AstroPay LATAM'da Genişliyor, Birkaç Ülkeye Ödeme Bağlantıları Sağlıyor

Online ödeme şirketi AstroPay LATAM pazarına devam etmektedir. İşletme, erişimini Şili, Kolombiya, Meksika, ve Peru, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ’ler) B2B Ödeme Bağlantıları sağlıyor.

LATAM AstroPay için Önemlidir

Bu ülkelerdeki müşteriler artık AstroPay’in kuruluşların ödemeleri, aşağıdakiler tarafından gönderilen özel bağlantılar aracılığıyla almalarını sağlayan gelişmiş Ödeme Bağlantıları yeniliğinden faydalanabilir. tüketiciler. Seçenek aynı şekilde cep telefonu numaralarıyla da ilgilidir.

AstroPay’in ödeme öğeleri güvenli ve güvenli ödeme yöntemleri sunarak hem işletmelere hem de tüketicilere pazarlıklarında yardımcı olur. Çok yönlü hizmetler, ikincisinin bölgesel para birimi veya ABD doları cinsinden ödeme yapmasına izin verir.

Büyüme beyanı AstroPay’in Aralık ayında Brezilya’da 2015. İş şu anda LATAM pazarlarının çoğunu etkiliyor – hizmet sağlayıcının dünya çapında bir güç merkezi olma hedefi için çok önemli bir alan. Orada küçük ve orta ölçekli kuruluşların ortaya çıkmasından bu yana iş stratejilerinde temel bir sütun. Rakamlarla konuşursak, KOBİ’ler Peru ve Meksika’daki toplam iş hacminin % 99 kadarını oluşturuyor. Sadece toplu olmakla kalmıyorlar, ancak her zaman yepyenileri ortaya çıkıyor– Kolombiyalı küçük ve orta ölçekli işletmelerin 99 arttığı tahmin ediliyor. .% 2020 ile 2021.

arasında %6 ) AstroPay Küçük Şirketlerin İşlerini Kolaylaştırmayı Amaçlıyor

AstroPay başkanı Mikael Lijtenstein, LATAM alanını ve işinin hedefini anlattı. Oradaki bazı küçük şirketlerin, ücretli kart ödemelerini kabul etmesine izin verilecek kadar büyük olmak için çalışmayı bıraktığını akılda tuttu. AstroPay’in seçeneklerinin devreye girdiği yer burasıdır– Ödeme Bağlantıları teknolojisi sayesinde, tüm bu KOBİ’ler parayı idare etme seçeneğine sahip olabilir.

Lijtenstein bunun aynı şekilde daha küçük ölçekli kuruluşların kalmasına yardımcı olduğunu akılda tuttu. daha büyük rakipleriyle rekabet edebilirler. Ödeme Bağlantılarının uygun fiyatlı ve çok yönlü olduğunu ve birçok işletmeye hoş bir katkı olacağını ekledi.

” AstroPay’in Ödeme Bağlantıları özelliği ile mikro ve küçük şirket sahipleri tüketicilerine hızlı, basit ve sorunsuz bir ödeme yöntemi sunabilir ve ödemeleri kabul etmek ucuzdur. ”

AstroPay’in ödeme hizmetleri birçok hizmet ve şirket tarafından tercih edilmektedir. Aralık ayında 2021, iş Burnley FC ile koordine edildi ve hemen ardından kulüp ile işbirliğini geliştirerek bayanlar futboluna bağlılık gösterdi.

yılında Şubat ayında AstroPay, sektörün hızlı gelişiminin ardından kripto para ödeme seçenekleri sundu.

.