0

Bragg Gaming, Bally's'e IGaming İçeriği Sağlayacak

Dünya çapında lider bir B2B video oyun inovasyon işletmesi olan Bragg Gaming, aslında lider çevrimiçi ev eğlence şirketi Bally’s Interactive Anlaşmaya göre, tedarikçi, premium iGaming oyunlarıyla operatörün marka isimlerini güçlendirecek.

Bragg Gaming Will Power Bally’s Brands Bragg Gaming, malzemesini Bally’s Interactive’in JackpotJoy, Vera & John ve Virgin Casino’yu da içeren çevrimiçi kumar kuruluşu markalarına teklif etmeyi kabul etti. Sağlayıcı, operatörleri dahili stüdyolarından hit slot video oyunlarıyla donatacak. Sonuç olarak Bally’s, Atomic Slot Lab ve Indigo Magic stüdyoları tarafından kurulan video oyunlarıyla müşterilerinin ilgisini çekme yeteneğine sahip olacak.

Bragg aynı şekilde Bally’nin marka adlarına güç verecek birleştirilmiş malzeme, bu nedenle operatöre çok daha fazla video oyunu sağlar. Önceki işletme, Gaming Arts ve King Show Games gibi önde gelen tasarımcılardan üçüncü taraf malzemeleri sağlamak için özel Uzak Oyun Sunucusundan yararlanacak.

Düzenleme, daha fazlasını içerecek şekilde genişletilebilir. Bally’nin istediği takdirde ekstra stüdyolardan video oyunları.

Şirketler Anlaşmadan Emin

Bragg Gaming Group CEO’su Yaniv Sherman, Bally’s Interactive’i son derece güvenilir ve tanımlanabilir bir çevrimiçi video oyun şirketi olduğu için alkışladı. Şirketin gelişimini, iGaming teklifleri için endüstri lideri stüdyolardan en iyi video oyunlarını seçme yeteneğiyle ilişkilendirdi.

Sherman, sözleşmenin Bally’nin tekliflerini çeşitlendirmesine yardımcı olacağını akılda tuttu. bir sürü yargı. Bragg, başarılı yepyeni pazarlara ulaşabilecek.

Ayrıca Atomic Slot Lab ve Indigo Magic stüdyolarımızdan özel materyaller getirerek. özel üçüncü taraf portföyümüzden video oyunlarına, dünyanın çeşitli bölgelerindeki Bally’s Interactive çevrimiçi markalarına, aynı şekilde bize en iyi finansal getirilerimizi sağlayan en popüler video oyunlarımızın erişimini genişletiyoruz.

Yaniv Sherman, CEO, Bragg Gaming Sherman, grubunun yepyeni iGaming yol haritaları geliştirmek için Bally’s Interactive’in grubuyla birlikte çalışmaya başlamak için sabırsızlandığı sonucuna vardı.

Robeson Reeves Bally’s Corporation’ın interaktif başkanı da aynı şekilde yepyeni teklif hakkındaki fikirlerini paylaştı. Bragg’in video oyunlarını hızla sunma ve dahil etme yeteneğini alkışladı. taktiksel olarak bizim için çok önemli ve hızla pazar liderlerinden birine dönüşen bir grupla bu yepyeni işbirliğine katılmaktan heyecan duyuyoruz.

Robeson Reeves, interaktif, Bally’s Corporation güçleniyor ve sınıfının en iyisi ev eğlencesi sağlama söz konusu olduğunda aynı sayfadalar. Bundan dolayı Reeves, bu işbirliğinin eşit derecede avantajlı olacağının garantisini veriyor.

.