0

Camelot Illinois Yeni Tara Ve Oynat Özelliğini Başlattı

Illinois loto operatörü Camelot Illinois, aslında Scan-N-Play sunarak eyaletin lotosuna yepyeni bir iyileştirme getirdi. ) işlev. Bu işlev, piyango oyununun Hızlı Oynama teklifine atfedilebilecek uzun bir dizi gelişmeye en iyi ilavedir.

Tara-Oynat ile Oyunlar Hayata Geçiyor Ekranda

Fiziksel bir Fast Play bileti satın almayı seçen oyuncular, devlet piyango oyunu uygulamasını kullanarak bileti hemen tarayabilir ve video oyununun canlandığını kendi cihazlarında görebilirler. Oyuncular, bu yepyeni dijital ifşa işlevi sayesinde gerçekten herhangi bir ödül kazanıp kazanmadıklarını öğrenecekler.

Amerika Birleşik Devletleri’nde karşılaştırılabilir anında kazanılan video oyunları sağlayan çok sayıda başka piyango oyunu var, bunların çoğu kazı kazan kartlarına benziyor. Illinois Piyango, eski siyah beyaz loto biletini yeni ve eğlenceli bir çevrimiçi oyun deneyimine dönüştürerek video oyunlarını teşvik eden lider lotodur.

Camelot Illinois’in eşya ve işbirliğinden sorumlu başkan yardımcısı Tina Wolf Hızlı Oynatma seçimini “çağdaş, ilginç, pratik” olarak nitelendirdi. Aynı şekilde, aynı işlevin, piyango oyunu oynamanın yepyeni bir yöntemini deneyimlemek isteyen daha büyük bir kalabalığı başarılı bir şekilde çekebileceğini de sözlerine ekledi. Aynı zamanda, oyuncuların daha fazla artması, müşterileri ve sosyal yükümlülüğü özünde konumlandıran iş için daha sorumlu bir gelişme sağlıyor.

Camelot Illinois, bölgesel mahallelerdeki okullara yardım ve finansman sağlamasına yardımcı olan temel işlerle, benzersiz nedenlerle ve bir dizi sermaye göreviyle sürekli olarak ilişkilidir.

Haftalık Kişi Başına Satışlar %500

‘den Fazla Arttı Fast Play video oyunları en son çevrimiçi dünyada piyasaya sürüldü, operatörün haftalık olarak kişi başına düşen satışlarının %’den fazla artması yaklaşık 5 ay sürdü. Yepyeni video oyunlarının çevrimiçi olarak getirdiği yeni oyuncu çeşitliliği söz konusu olduğunda, rakam da aynı şekilde % 40 arttı. Rakamlar, Fast Play teklifinin olağanüstü kapasitesini göstermekle ilgiliydi.

Başlangıçta, Illinois Piyango Eylül ayında perakende satış alanlarında Fast Play video oyunlarını tanıttı500 Çevrimiçi varyasyon, piyango oyununun özel uygulaması ve ana sitesi yardımıyla 2021 tamamlanmasına doğru tanıtıldı.

As Günümüzde oyuncular, hem çevrimiçi hem de perakende mağazalarında hazır bulunan toplam 10 Fast Play video oyunlarına erişebilirler. Fast Play portföyünün stilinin ve piyasaya sürülmesinin arkasındaki birincil faktör, loto’nun yepyenilerini oluşturma olasılığını artırırken mevcut piyango oyunu oyuncuları için eğlenceyi geliştirmektir.

.