0

Crown Melbourne, Supercar Vale Hırsızlığından Sonra Yasal İşlemlerle Karşılaşabilir

Melbourne’deki Crown Casino’daki bir olay, Crown Resorts’un güvenlik prosedürleri hakkında $000, yüksek kaliteli arabalar ve kamyonlar kumarhanenin otoparkından çekildi, ancak onu gerçekten orada bırakan kişi tarafından değil.

Güvenlik Protokolü Arızası

Pazar günü saat 3 civarında Crown Melbourne’de bir vale görevlisi üst düzey bir McLaren S43 sırlarını sundu. bir erkeğe $500,000 değerinde 9News Melbourne haberine göre daha sonra hırsız oldu. otomobilin sahibi olmadığını ve otomobilin aslında sahibi tarafından toplandığını duymak için görevliye vale biletini göstererek otomobili iade etmek istedi. Alınan arabaları ve kamyonu, otomobilin sahibi Sidney merkezli süper araba kiralama şirketi Honeymoon Car Hire’ın yardımıyla kontrol edin, West Footscray’de kenara çekti ve bir 500 yakaladı. – yaşındaki adam arabayı sürerken, arkadan yakın olan Nahlous, cep telefonuna her şeyi kaydetti.

Direksiyonun arkasındaki bilinmeyen erkek, bir otomobil hırsızlığıyla suçlandı ve önümde duracak. Ekim’de Melbourne Sulh Ceza Mahkemesi’ne 17 kefaletle serbest bırakıldıktan sonra, ancak otomobilin sahibi olan işletmeye göre McLaren önemli bir zararla geri alındı. .

“Motorda, iç kısımda hasar var ve elimizde fotoğrafları var. Ve zamanı gelince yasal işlem başlatacağız.”

Georgia Hunter, Temsilci, Balayı Araç Kiralama570570 Dahili İnceleme Başlatma

Crown Melbourne tepki gösterdi kumar kuruluşunun, olayla sonuçlanan senaryolar hakkında soruşturma başlatırken kumar kuruluşunun sürekli inceleme ile polislere tamamen yardım ettiğini belirten olay.

“Güvenlik konularını inanılmaz derecede ciddiye alıyoruz ve en öncelikli konu olarak bir iç inceleme başlattık.”

Crown Melbourne Crown Melbourne için bu, kumarhanenin uşağından bir aracın yüksek kaliteli Ferrari F almasından sonra alınan ilk araç vakası değildi. Örümcek aynı yöntemi 500 içinde aldı. Adam daha sonra suçunu kabul etti ve hapis cezasına çarptırıldı. 4 ay hapiste.

Operatörün New South Wales ve Victoria’daki düzenleyicilerle yaşadığı sorunları takiben, Crown Resorts’un son zamanlardaki sorunlarının en küçüğü, araba ve kamyon hasarları davası olacak. AUSTRAC, kara para aklama ve korku finansmanı suçları nedeniyle Crown Melbourne ve Crown Perth aleyhine sivil suçlama prosedürleri başlattı.

Crown’un güvenlik prosedürleriyle bağlantılı olay, Crown Resorts’un mahkemenin karar vermesini beklediği bir süre boyunca meydana geliyor. son bir tarih duruşmasını onarın ve Blackstone tarafından önerilen satın alma planını onaylayın.

.