0

Genius Sports'un 2. Çeyrek Sonuçları Güçlü Büyüme Gösteriyor

Spor bilgi ve teknoloji işletmesi Genius Sports yılın 2. çeyreğine ilişkin parasal sonuçlarını yayınladı. İş, yüksek gelirler kaydederken, kayıpları düştü.

Genius Sports’un Gelirleri Arttı

Genius Sports açıkladı yılın 2. çeyreği boyunca $88milyon yaptı. Anlamlı bir şekilde, bu sayı 10%’lik bir artışı temsil ediyor 340 sonuçları aynı süre için. İşletme, 2. Çeyrek FAVÖK’ün 2021 yaşadığını bildirdi. yıllık gelişim ila 8,4 milyon$

Genius Sports gider kontrolü ve finansal olarak ödüllendirici Amerika Birleşik Devletleri pazarında devam eden finansal yatırım sayesinde uygun bir FAVÖK’ü koruma yeteneği. İş aynı şekilde ağır kayıplardan da kaçınabildi. Genius Sports’un bu süre için kârlılığı sadece 4,8 milyon dolardı Tavsiye amaçlı olarak, iş yılın ikinci çeyreği boyunca neredeyse iki kat daha fazla kaybetti. Genius Sports, alt satırları hisse bazlı ödemedeki düşüşle ilişkilendirdi.

Genius Sports’un sektörler bazında nasıl bir performans gösterdiğine baktığımızda, işletmenin bahis inovasyonu, malzeme ve hizmet gelirinin 10% arttığını görmek $448 milyona İşletmenin medya inovasyonu, materyal ve hizmet kârları büyük bir artış gösterdi 88% ila $27 milyon Spor inovasyonu ve hizmetleri sektörü $ getirdi milyon tabloya göre, 10 Geçen yılın sonuçlarından % artış.

Mark Locke Projeleri Güçlü Mali Yıl Sonuçları

Mark Locke, c Genius Sports’un kurucusu ve başkanı, işin ödüllendirici gelişmeye odaklanmaya devam edeceğini belirtti. Aynı şekilde, grubunun yılın ilk yarısı için gerçekten olumlu tahminlere sahip olduğunu ve güçlü sonuçlar elde etmek için işbirliklerinden yararlanmaya devam edeceğini belirtti.

Aslında FAVÖK başarısını dünya çapında sabit tuttuk ve Amerika Birleşik Devletleri’nde lider bir konum geliştirdik, aynı zamanda grup düzeyinde FAVÖK başarısı elde ettik. Genius’un güçlü bir ivmesi var ve taktik stratejimizin devam eden uygulamasında kendimizi harika hissediyoruz.

Mark Locke, CEO, Genius Sports Genius Sports $ kadar kazanmayı planlıyor) sonunda milyon ve $ AEBITDA milyon İşletme, döviz kuruyla ilgili tehlikeleri kabul etti, ancak elinden gelenin en iyisini yapmaya devam edecek. İçinde bulunduğumuz yıl Genius Sports’un organizasyonunu önemli ölçüde genişlettiğini gördü. İş, çeşitli alanlarda çok sayıda önemli işbirliğine imza attı. Bu, Brezilya’daki Betsul ile yapılan canlı yayın sözleşmesinden ve Çek Cumhuriyeti’ndeki bir Tipsport’tan oluşuyor.

Öte yandan Genius Sports kısa süre önce “Genius’u Değiştir” adlı yepyeni bir projeyi tanıttı. ” marka isimlerinin hayranlarını tetiklemesine yardımcı olmak istiyor.

.