0

IGT, Meksika Milli Piyango Sözleşmesini Eylül 2024'e Kadar Uzattı

Uluslararası Oyun Teknolojisi (IGT), Latin Amerika bölgesindeki varlığını Meksika ulusal loto operatörü La Lotería Nacional veya kısaca LOTENAL ile olan ilişkisini restore eden ve genişleten iş ile birleştirmeye devam ediyor. İşbirliği, IGT’nin pazardaki yan kuruluşları aracılığıyla fiilen tanınmıştır ve düzenleme, işletme arasındaki aktif ilişkiyi Eylül ayına kadar uzatmaktadır 2024.

IGT, Meksika’daki Piyango Oyununda Öne Çıkıyor

IGT, kendine özgü video oyunlarını sunmaya devam edecek ve birleşik çekilişe dayalı ve anında kazanma bilet sistemi içerecek.

İş, yepyeni terminaller ve daha güçlü bir etkileşim ağı gibi diğer yenilikçi piyango oyunu öğelerini içerecek. Optimum erişim, penetrasyon ve etkileşimi sağlamak için IGT, LOTENAL’in reklamcılık çabalarını güçlendirecek ve oyuncularla çok daha iyi dönüşüm yaratmaya çalışacaktır.

Bu geri yüklenen işbirliği hakkında yorum yapan LOTENAL danışman organizatörü Mario Caballero Luna şunları söyledi:

” LOTENAL aslında son birkaç yıldır ilerliyor ve IGT ile yapılan bu yepyeni anlaşma, oyuncularımıza birinci sınıf ve en ilginç öğeleri sağlamaya devam etmemizi garanti ediyor.”

LOTENAL danışman planlayıcısı Mario Caballero Luna Yepyeni çabaların büyük bir kısmı, daha fazla anında kazanılan ürünler sunmak ve bunların istenen tüketici tabanına ulaştığından emin olmak için özetlenecek. Bu amaçla, IGT, çok daha iyi katılım anlamına gelebilecek adanmış danışmanlık hizmetleri sunacaktır. IGT, spor bahisleri ve şans ticareti gibi diğer dikey konularda da yardım sağlayacaktır. İşletme, LOTENAL’in şu anda 8’den az olmayan 400 terminali olan Meksika’daki istisnai erişiminden kazanç sağlayacaktır.

IGT, video oyunlarının kararlılığının güvencesi ile birlikte terminalleri korumaya devam etmesi gerekeceğinden, elleri tamamlanmış olacaktır. LOTENAL, yepyeni B2B perakende kanalları ve ürünleri geliştirmeye yardımcı olacaktır. Ülke çapındaki piyango oyunu operatörü, IGT’nin pazar bilgisinin, operatörün Meksika’daki piyango oyunu operasyonları için güçlü sonuçların keyfini çıkarmaya devam etmek için yeterli olduğu konusunda iyimser.

20 IGT ve LOTENAL Return Decades

Bu iyimserlik, IGT COO’su tarafından uluslararası piyango oyunu Jay Gendron tarafından karşılanmaktadır. önceki 3 yılda, IGT ve LOTENAL birlikte çok iyi sonuçlar sağlama yeteneğine sahipti. Deneyimin her seviyesinde daha fazla IGT hizmetinin eklenmesi bunu geliştirecek ve piyango oyununun gelişimini hızlandıracaktır.

IGT, aslında bu yıl daha önce çeşitli karşılaştırılabilir uzatma tekliflerini koruma yeteneğine sahipti. Şirket, Rhode Island eyalet piyango oyunuyla olan anlaşmasını Şubat ayında bir 20 yıl daha uzattı. Daha önce o ay IGT, Kalispel Kabile Ekonomik Otoritesi ile olan işbirliğini de aynı şekilde genişletmişti.

.