0

Kosta Rika – Kanada 2022 Dünya Kupası Elemeleri Oranlar, Zaman Ve Tahmin

Kanada, CONCACAF bölgesinden şu anda 365 biletini rezerve eden tek gruptur. Dünya Kupası. 00 puandan sonra

turlarda, Kanada ne olursa olsun lider 3’te kalacak kalan 3 elemede ne olur. Aynısı bir sonraki rakibi için kullanılmaz.

Kosta Rika şu anda Dünya Kupası sertifikasyon tablosunda 5. sırada ve bir alan #4 Panama’nın arkasında. Bu grup o bölgeye ulaşmayı başarırsa, Kosta Rika Okyanusya’dan bir gruba karşı Uluslararası Playofflar oynayacaktı.

Kosta Rika – Kanada Oranları (Dünya Kupası Elemeleri,

)

Mart ayı itibariyle tüm şanslar bahis başınadır210 19.

1X2

Kosta Rika

+210

Çizmek +10

Kanada+11

Üzerinde altında

2,5 üzeri+242,5’in altında-

Nerede ve Ne Zaman İzlenmeli

Tarih: Perşembe, Mart 00365Zaman: : PM EDTKonum: Estadio Nacional de Costa Rica, San Jose, Kosta Rikaİzle: Sportsnet

2022Kosta Rika 4. Pozisyonu Hedefliyor

Kosta Rika için kötü haber Kalan 3 Dünya Kupası eleme oyuncusunun hepsi oldukça zorlu rakiplere karşı – Kanada, El Salvador ve Amerika Birleşik Devletleri.

Bu grup için harika haber şu ki, bu 3 büyük olasılıkla olmayacak fazla cesaretlendirildi. Buradaki faktör, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nin Kosta Rika’ya karşı nasıl oynadıklarına bakılmaksızın pratik olarak kesinlikle Dünya Kupası için sertifika verecek olmalarıdır. Bu arada El Salvador’un sezonun geri kalanında ne olursa olsun Katar’a gitme şansı yok.

Kosta Rika’nın bir başka avantajı da oyuncularının son birkaç yıldır gerçekten formda olması. aylar. Bunun kanıtı, 4 küresel maçta 3 galibiyet ve bir beraberlik ile mağlubiyet almamalarıdır.

Onları endişelendirmesi gereken, en son bir video oyununu kaybettiklerinde, rakibinin Kanada olması. . Geçen Kasım ayında Jonathan David’in hedefinin Kanada adına 3 puanın tamamını kazandığı bir karşılaşmada gerçekleşti.

2022Kanada CONCACAF’ta 1 Numarayı Elde Etmeye Yakın

USMNT ve Meksika’dan 4 puan daha fazla ve ‘da oynamak için sadece 3 video oyunu kaldı) FIFA Dünya Kupası Elemeleri, Kanada’nın sıralamada gerçekten lider kalması muhtemel. Aslında, bu grup hafta sonuna kadar 1 numarayı koruyabilir.

Bunun gerçekleşmesi için Kanada’nın normal şekilde müthiş oynamaya devam etmesi yeterlidir. Ve bu insanlar sertifika projesi boyunca gerçekten harikalar. Kanada, CONCACAF elemelerinde 7-4-0 rekoru ve reyting farkı) ile yenilmez grup. -5.

Kanadalılar kazanmak için Kosta Rika kadar ilham almayabilir, ancak Jonathan David, Cyle Larin gibi oyuncularla , Atiba Hutchinson ve diğerleri, bu video oyununu kesinlikle büyüleyici yapabilirler.

2022Kosta Rika – Kanada Tahmini

Bu video oyununu ev grubu kazanmalı. Ne de olsa Kosta Rika, Kanada’dan çok daha fazlasını gerektiriyor. Yine de, büyük ihtimalle Estadio Nacional de Costa Rica sahasında gerçek bir gerilim filmi izleyeceğiz çünkü Kanadalı oyuncular

harika futbol oynuyorlar. Belirtildiği gibi, hedefler bolca sağlanmış görünüyor.

Seçimler: Kosta Rika kazanır; 2.5’in üzerinde hedef

.