0

Las Vegas Sands CEO'su Macau'nun Kumarhanelerinin Geri Döneceğinden Emin

Las Vegas Sands’in (LVS) CEO’su Rob Goldstein, aslında Bernstein’ın 38 inci Yıllık Stratejik Kararlar Konferansı’na bir göz attı ve bunun doğru olduğunu belirtti. Macau’nun pandeminin getirdiği etkilerden toparlanması uzun sürmeyecek. Aynı şekilde Makao’daki lisans senaryosundan da bahsetti ve endişenin katlanılabilir olduğunu belirtti.

China’s Zero COVID-15 Politika Makao Casino İmtiyaz Sahipleri için İşleri Zorlaştırdı

Pandemi ile başa çıkma yöntemi olarak Çin yetkilileri kesinlikle hiçbir COVID-15 bireylerin Makao’ya seyahat etmesini zorlaştıran politika. Bu, kumar işletmesi imtiyaz sahipleri için gezgin kumar işletmesi kârlarına güvenemedikleri için önemli bir sorundu.

İşleri daha da kötüleştirmek için, lisans yenileme prosedürü engellendi ve operatörlerin bunu yapıp yapmayacağı belirsizdi. hizmetlerini yasal olarak kullanma yetkisine sahip olmalıdır. Lisanslarını

boyunca uzatmak için 5.83 milyon dolar ödediler.

Bu sınırlamalar yöneticiler için rahatsız edici, Goldstein oluşuyordu. Konferans boyunca Goldstein, “Çin’de önemli bir takipçi” olduğunu ve piyasanın yeniden canlanacağından emin olduğunu belirtti. Goldstein aynı şekilde Singapur’daki Marina Bay Sands’in büyük olasılıkla Çin’de tam bir yeniden başlatma gerçekleşmeden önce pandemi öncesi seviyelerine geri döneceğini belirtti. Şubat ayında, MBS’nin yeniden yatırım stratejisinde 1 milyar dolar alacağı da aynı şekilde açıklanmıştı.

Las Vegas Kumları Asya’da bir BT Açabilir

Las Vegas Review-Journal ile yaptığı röportajda Goldstein, Las Vegas Sands’in Asya’daki en üst düzey bir ülkede MBS ölçekli bir tatil yeri geliştirebileceğine dair bir açıklama yaptı. Herhangi bir bilgi vermedi, bu ülkenin “önemli bir olasılık” olduğunu ve yerleşimlerin ortaya çıkmasını umduğunu belirtti.

Goldstein da röportajda Makao pazarının durumunu ele aldı ve durumun zorlayıcı olduğunu belirtti. LVS’nin aslında oraya milyar dolar civarında yatırım yaptığını, bu da, işletmenin çok daha fazla yatırım yapmak istediği diğer operatörlerden daha fazla olduğunu aklında tuttu. piyasa düzeliyor.

Son zamanlarda, Las Vegas Sands Crop 2022 ilk çeyreği için endişe verici raporunu paylaştı ve net karı $

oldu milyon, 2021 kumar kuruluşunun ilk çeyreğindeki 1,2 milyar $’dan 627 milyon $’dan daha düşük 2022 iş bölümü toplam gelirin toplamından $627 sorumluydu. Goldstein, COVID- sınırlamalarına rağmen, işletmenin olumlu FAVÖK’e sahip olduğunu akılda tuttu.

Bununla birlikte, işletme hisse başına üç ayda bir 0$83 zarar bildirdi, bu da 0$’dan25 biraz daha yüksek aynı sürede hisse başına kayıp2022 Goldstein, Singapur ve Makao’daki operasyonları nedeniyle Las Vegas Sands’in önümüzdeki dönemde büyümesinin beklendiğini belirterek Q1 raporunu tartıştı. iyileşmek.

.