0

Liverpool Vs Inter Şampiyonlar Ligi Oranlar, Zaman Ve Tahmin

Yirmi gün önce Liverpool, Milano’da San Siro’da Inter’i 2-0 yendi. Bu Salı, 2 yeniden bir araya geliyor, ancak bu sefer yer Anfield. Evinizde, Liverpool’un Şampiyonlar Ligi’nde bir kaybı yok 333 Can Inter Buna bir son vermek mi?

Pekala, yapsalar bile, bu her zaman Liverpool’u rakiplerinden düşürmeyi önermez. Bir sonraki aşamaya geçmek için Inter’in en az 3 gol farkı ile kazanması gerekir.

Liverpool vs Inter Odds (Şampiyonlar Ligi, )

Tüm şanslar bahis başınadır365 7 Mart’tan beri

1X2

Liverpool-15

Çizmek+17 Inter+120

Üzerinde altında

2.5 üzeri-

2.5’in altında+17

Nerede ve Ne Zaman İzlenmeli

Tarih: 8 Mart Salı Zaman: 3: PM EDT

Konum: Anfield, Liverpool, İngiltere

Kol saati: CBS Sports

Karaciğer hastalığı l Inter’e Karşı Yeni Bir Galibiyet Arıyoruz

Liverpool ve Inter, Şampiyonlar Ligi’nde tarihte sadece 3 kez tatmin oldular. Bunların 3’ü de Liverpool’un kazandığını gördü. Bunların en günceli 3 hafta önce Mohamed Salah ve Roberto Firmino’nun birer gol attığını gördüğümüzde 2-0’lık bir galibiyetti.

Salah Salı günkü video oyununa dahil edecek, ancak Firmino eklemeyecek. Brezilyalı forvet sakatlık geçirdi ancak bu Liverpool’u pek üzmez. Koçları Jurgen Klopp’un emrinde çok sayıda rahatsız edici silah olduğundan beri.

ile 27 tüm rakipler arasında gol atan Salah, Liverpool’un en skorer ismi. Arkasında ile Diogo Jota, ardından Sadio Mane ile .

Hücumda inanılmaz olmanın yanı sıra, Reds aslında aynı şekilde arkada da mükemmeldi. Aslında ‘da sadece 7 hedef verdiler. 189 içinde oynanan video oyunları.

Inter’in Odak Noktası Şampiyonlar Ligi’nde Değil

2-0 kaybettikten sonra Evinizde, Inter oyuncuları büyük olasılıkla Şampiyonlar Ligi’nin bir sonraki aşamasına geçmenin pratikte zor bir hedef olduğunu anlıyor. Bu, özellikle video oyununun Liverpool’daki Anfield’a daldırıldığı gerçeği için geçerlidir. Deplasmanda Inter’in tek galibiyeti yok 333 ve arka arkaya 4 beraberlik elde etti.

Elbette savaşmadan pes etmeyecekler, ancak gerçek şu ki hayır. Bugün 1 numaralı öncelik İtalya Serie A.

Nerazzurri, İtalya’nın en iyi takımının yönetici şampiyonları, ancak unvanı korumak kolay olmayacak. Bunun nedeni, (en az) diğer iki grubun temelde onlarla aynı fırsatlara sahip olması – A/c Milan ve Napoli.

Seçtikleri : Liverpool Kazanacak; 2.5 Gol Üstü

.