0

Liverpool Vs Villarreal Şampiyonlar Ligi Oranlar, Süre Ve Tahmin

Juventus ve Bayern Münih’i yendikten sonra Villarreal bir dev daha yenebilecek mi? Liverpool ve Villarreal arasındaki Şampiyonlar Ligi yarı finalinden sonra tepkiyi keşfedeceğiz. Çift başlılığın ilk ayağı Nisan Çarşamba günü programda , 2’si Liverpool’daki Anfield’da tatmin olduğunda.

İddiacılar basit bir ev sahibi galibiyeti görmemizi tavsiye ediyor – Liverpool’daki şanslar – kadar kısa . Ancak, Sarı Denizaltı’nın önceki 4 Şampiyonlar Ligi video oyununun her birinde zayıf taraf olduğunu unutmamalısınız. Buna rağmen, Villarreal yenilmedi ve yarı finalde yerini aldı.

Manchester City – Real Madrid Oranları (Şampiyonlar Ligi, )

Bahis oranları365 Nisanda .

1X2

Liverpool-Çizmek+100Villarreal+175

Üzerinde altında

2,5 üzeri-002,5’in altında+

Nerede ve Ne Zaman İzlenmeli

Tarih: Çarşamba, Nisan 00Zaman: 3: PM EDT

Konum: Anfield, Liverpool, İngiltere

İzlemek: CBS Sports

Merseyside Reds Rakipsiz Görünüyor

8 Mart – o zaman Liverpool’un son kez bir video oyununu kaybettiğini gördük. Ve bu çok büyük bir yenilgi değildi. UCL mücadelesinin 2. ayağında Inter’e 1-0 yenildiler ve ilk maçı 2-0 Liverpool’un lehine sonuçlandı.

O zamandan beri, Kırmızılar aslında her rakibinde harika oldular. Oynuyorlar. Sonuç olarak, birkaç hafta önce kazandıkları EFL Cup’a ek olarak artık dörtlü – Şampiyonlar Ligi, Premier Lig ve FA Cup’ı kazanma şansları var.

In Şampiyonlar Ligi’nde, Manchester City ile tercih edilen işlevi paylaşıyorlar, her ikisi de +25 şu anda. Yine de Liverpool’un yarı finaldeki görevi Man City’nin görevinden çok daha kolay görünüyor – Sky Blues Real Madrid’i alt ediyor.

2022Sarı Denizaltı Yeniden Saldırıya Geçecek mi?

Villarreal’de bu sezon ne yapmalı? Elbette, Sarı Denizaltı’nın kadrosunda bazı harika oyuncular var, ancak kesinlikle dünyanın en iyisi değiller mi? Pekala, bu adamlar şu anda Juventus ve Bayern Münih gibi grupları yendi, bu ciddiye alınmaları gerektiği anlamına geliyor.

Tehlikeli olmalarının başlıca faktörlerinden biri, koçlarının anlamış görünmesi. Ağır sikletlerle nasıl teklif verilir. Söz konusu adam, Sevilla, PSG ve Arsenal’in önceki süpervizörü Unai Emeri.

Onun başında Villarreal aslında sansasyonel oldu, sadece Şampiyonlar Ligi’nde değil, İspanya La Liga’da da. . Sarılı gençler önceki 5 video oyununda mağlubiyet çekmedi.

Liverpool vs Villarreal Tahmini

Jurgen Klopp ve çocukları büyük ihtimalle Villarreal’i küçümsemeyecekler. Ne de olsa bu grubun Juventus ve Bayern Münih’e yaptıklarının farkındalar. Yine de, Reds’in biraz daha titiz oynadığını görsek de, Çarşamba günkü video oyununda şüphesiz bir galibiyet elde edecekler. Birincil faktör, video oyununun sürekli fantastik oynadıkları çimlerin üzerinde oynanmasıdır.

Seçimler: Liverpool kazanacak; 2.5 hedefin altında

450.