0

MGE'nin 2. Çeyrek FY22 Onaylı Stabilize Çalışma Ortamı

Görsel kaynağı: Shutterstock (resim: T. Schneider)

Birinci sınıf ev eğlence tesislerinin ana tasarımcısı ve işletmecisi Mohegan Gaming & Entertainment(MGE), yılının 2. çeyreğine ilişkin faaliyet sonuçlarını açıkladı. .

Etkileyici Üç Aylık SonuçlarMart ayında sona eren 3 aylık 31, 2021, MGE $4486 net gelir kaydetti milyon bir artış yayınlamak için 21.21% ile karşılaştırıldığında $ Mohegan halkının bir önceki çeyrekte temsil edilen milyon iş kolu.

Faaliyetlerden elde edilen gelir 3175 milyon $ 2786 oldu .%4486 milyon MGE’nin 2. Çeyreğindeki faaliyetlerden elde edilen kazançlara kaydoldu ve alt satır 2$’a kadar çıktı.3175 milyon $78 ile karşılaştırıldığında sayısız FY’nin belirli çeyreğindeki alt satır21

78 milyon $’lık birleşik Düzeltilmiş FAVÖK’ümüz, güçlü verimliliğimizi ve sürekli başarıya odaklandığımızı göstermektedir. Ziyaret, çeyreğin başlarında Kuzeydoğu konut veya ticari mülklerimizde Omicron versiyonundan ve kötü hafta sonu hava koşullarından oldukça etkilendi, birleşik Düzeltilmiş FAVÖK marjı .2% idi 39 COVID öncesi benzer finansal 2019 çeyreğinden daha yüksek baz puanlar.

Raymond Pineault, CEO, Mohegan Gaming & Entertainmentİkinci çeyrek 2022 değişti FAVÖK 7 arttı 2. Çeyrekte % 2015 düzeltilmiş FAVÖK Belirtilen çeyrekte işletmenin mükemmel verimliliğini yuvarlamak için8073 milyon dolar.

MGE, yıldan yıla iyileştirmelerin, işletmenin konut veya ticari mülklerinin güçlü verimliliğine ve Virgin Hotels Las Vegas’taki Mohegan Sun Casino‘nun eklenmesine ve sonunda işletmenin 8’i haline geldiğini belirtti inci evi, Haziran ayında iGaming departmanı MGE Digital’in lansmanına ek olarak .

Ek olarak, önceki eşdeğer süredeki hacimler, MGE Niagara Resorts’un tüm süre boyunca kapanması ve Mohegan Sun Pocono’nun 3 gün boyunca kapalı olması ve Mohegan’daki kapasiteye yönelik kendi kendine uygulanan kısıtlamalardan oluşan pandemi ile ilgili farklı sınırlamalardan olumsuz etkilendi. Birçok konut veya ticari mülkte güneş ve çok sayıda sağlık prosedürü.

Esneklik ve UyumMGE’nin birincil para yetkilisi Carol Anderson, “mevcut destekleyici çalışma ortamını vurgulayarak, belirtilen çeyreğe giden yolun, işletmenin gücünü ve onun getirdiği ortamdaki değişikliklere uyum sağlama yeteneğini gösterdiğini ayrıntılandırdı. açık hava kuvvetleri.

Önceki yıl süresi ve 2015 içinde aynı şekilde oluştuğundan, aslında bazı düşük marjlı oyun dışı özellikleri yeniden oluşturduk. iş gücü, pazarlama ve ev eğlencesi harcamalarındaki kısa vadeli düşüşlerin yanı sıra COVID’den etkilenen ortamın ilk aşamalarında çalışması gereken ertelenen işletme giderleri.

Carol Anderson, CFO, Mohegan Gaming & EntertainmentHizmet, 2. çeyreği 3175 milyon ABD Doları tutarında para ve para eşdeğeri ile sona erdirirken, üst düzey korumalı kredi merkezi ve kredi limiti, $2019 milyon elde edin.

.