0

Oceanus Satın Alma, SJM'nin Son Uydu Kumarhanesi Olabilir

Makao imtiyaz sahipleri ile uydu kumar kuruluşları arasındaki flört aslında muhtemelen sona ermiştir. Bunun en iyi örneği, Oceanus’u satın almasının ardından, muhtemelen JP Morgan’a göre en azından ilerlemekte olan herhangi bir ekstra uydu kumar kuruluşu satın almak istemeyecek olan SJM Holdings’dir.

SJM Holdings’in Daha Fazla Uydu Kumarhanesi Satın Alması Muhtemel

Şirket uzmanları, SJM’nin mevcut mülklerini tartıştı ve işletmenin video oyun döşemelerine ek olarak hem Grand Lisboa hem de Grans Lisboa Palace’a sahip olduğunu belirtti. orada, uydu kumar kuruluşlarını aramak ve dahil etmek gereksiz olacaktır. SJM, iş garantilerinin kesinlikle hiçbir şey olmadığı ve Bernstein’ın uygun olduğunu düşündüğü bazı likidite kıtlıklarıyla da aynı şekilde ilgilendi.

En kötü durumda bile, aracı kurum SJM’nin 3 ay sürebileceğini tahmin ediyor, ter dökmeden, ancak böyle bir durum son derece olası değildir. JP Morgan’ın sorduğu endişe, SJM’nin ekstra mülkiyet satın almalarını sürdürmeye devam etmesi gerekip gerekmediğidir. Yanıt muhtemelen olabilir, ancak uydu kumar kuruluşları herhangi bir anlık stratejinin parçası gibi görünmüyor.

Bu analiz, SJM’nin Oceanus’u anne ve baba işletmesi STDM’den almasından sadece bir hafta sonra geliyor. toplam tutar 1.90 milyar HK$ veya 240 milyon$. Uzmanlar, SJM’nin öncelikle konut veya ticari mülkü doğrudan satın alarak para bakiyelerini desteklemek istiyor gibi görünüyor. Onlara göre, SJM’nin STDM’ye yıllık kiralamalarda 125 milyon $ veya 100 milyon HK$’a yakın ödeme yapması gerekiyordu ve bu şimdi dengelenecek biraz, ancak konut veya ticari mülkün FAVÖK’ü hakkında herhangi bir ekstra bilgi verilmedi.

Ancak, uzmanlar Amanda Cheng ve Livy Lyu’nun bu işi oluşturduğuna göre, JP Morgan SJM’ye çok hevesli değil. 6 bahis imtiyazından en az seçilenleri. Bernstein, SJM’nin en az dayanıklı konut veya ticari mülk olduğunu veya en azından yepyeni büyük fırtınaları atlatmak için en az likiditeye sahip olduğunu öne sürerek benzer bir bakış açısı ortaya koydu.

Mevzuatta Son Dakika Değişikliği

SJM aslında Oceanus’u da almak istememiş olabilir, ancak teklif şu anda Macau’nun uydu kumar kuruluşlarının çalıştıracağı ve satın alacağı yöntemde değişiklikler yaptığında geliştirme aşamasındaydı. bir marka adının onaylandığı kumar kuruluşunun evinin içinde yer almak, kısmen bu tesislere ilk konumda sahip olma işlevini yerine getirmek.

240.