0

ODDSworks, Ruby Seven Studios'u Hit Başlıklarla Güçlendirecek

Üst düzey bir sosyal kumar kuruluşu video oyun işletmesi olan Ruby Seven Studios, aslında ABD merkezli test edilmiş hit oyun materyali hizmet sağlayıcısına ODDSworks Düzenleme sayesinde, önceki işletme tekliflerini yepyeni premium video oyunlarıyla genişletecek.

ODDSworks Ruby Seven’ı Oyunlarla Sağlayacak

Anlaşmaya göre, ODDSworks Ruby Seven Studios’u en iyi oyunlarından birkaçıyla güçlendirecek. OODSworks, bunları özel uzak video oyun sunucusu olan BetGuard aracılığıyla sağlayacaktır. Teklif, Ruby Seven’ın tekliflerini çeşitlendirecek ve işletmenin ilginç ve iklimsel video oyunlarıyla daha fazla müşterisini meşgul etmesine yardımcı olacak.

ODDSworks video oyunları, Ruby Seven’ın video oyun oyunları listesine kaydolacak. İkincisi aynı şekilde Ruby Seven tarafından kurulan 20 dahili video oyunlarından daha fazlasını içerir. İşletme, hayranlarına çeşitli başlıklar sunmayı ve çok çeşitli oyuncuların ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Bu amaçla, aslında Apple, Facebook, Amazon Kindle ve GooglePlay ile birlikte çok sayıda web platformunda desteklenen video oyunları kurdu.

Ruby Seven’ın en yeni video oyunlarından biri, bir slot oyunudur. Mart ayında Choctaw Casinos & Resorts ile bir işbirliği olarak tanıtıldı.

Ruby Seven İzleyicilerin İlgisini Çekmek İstiyor

ODDSworks’ün başkan yardımcısı Steven DeMar, yepyeni işbirliğini tartıştı. Sosyal video oyun gelirinin ve doğrudan maruz kalmanın, video oyunu geliştirme sağlayıcılarına ekstra değer içerdiğini belirtti. DeMar, ODDSworks’ün başarısını coşkulu dolaşım stratejisiyle ilişkilendirdi ve dünyanın her yerinden video oyunu tasarımcılarını “ODDSworks’e toplanmaya” gönderen şeyin tam olarak bu olduğunu belirtti.

Michael Ruby Seven Studios’un başkanı Carpenter, aynı şekilde teklifi yorumladı. İşletmesinin, çevrimiçi kumar kuruluş alanındaki yönetim konumunu korumaya çalışacağını vurguladı. Bu nedenle, fantastik kumar kuruluş materyallerinin dahil edilmesi önemlidir. Carpenter, ODDSworks’ün video oyunlarının, işinin şu anda güçlü olan iGaming oyunları serisine müthiş bir katkı olacağını düşünüyor.

Bu yepyeni işbirliği ile , OddsWorks’ün özel kitaplığındaki etkili, çevrimiçi gerçek nakit başlıkları sosyal kumar kuruluşu uygulamaları paketimize dahil edeceğiz.

Michael Carpenter, Yönetim Kurulu Başkanı Ruby Seven Studios20 Ruby Seven, yılında kurulmuştur. Piyasada geçen bir yıl, sosyal kumar kuruluşları söz konusu olduğunda, işi gerçekten önde gelen isimler arasında yaptı. Bu yazının yazıldığı tarihten bu yana, Ruby Seven’ın teklifleri Hindistan, Reno, Kochi ve Nevada’daki kumarbazlar için hazır durumda.

İşletme, mağazalara ve çevrimiçi operatörlere ilginç ücretsiz – kumar kuruluşu video oyunları oynayın. Sürekli organizasyonunu genişletmek ve hayranlarına daha fazla değer sağlamak istiyor. En güncel işbirliği anlaşmaları arasında Las Vegas’ta yerleşik elektronik video oyun üreticileri sağlayıcısı AGS ile vardı.

.