0

Önceki PokerStars & & Full Tilt Yöneticileri NFT-AI Poker Sitesini Başlatacak

PokerStars’ın önceki direktörü John Caldwell, aslında eski Full Tilt Poker yöneticisi Bob Williams ile, takas edilemeyen jetonlara (NFT) ve uzman sisteme (AI) dayalı ilginç bir poker platformunun lansmanı için güçlerle anlaştı. PokerAces, profesyonel oyuncular, botlar ve gerçek zamanlı video oyun yardım yazılımı uygulaması olmadan daha dostça bir video oyun ortamı arayan sıradan oyuncuların gereksinimleriyle ilgilenmesi beklenen, çok beklenen web sitesinin adıdır.

PokerAces Daha Hızlı ve Daha Etkileyici Poker Sunmaya Hazır

Yepyeni iş, bu nedenle çoğunlukla, çok sayıda üst düzey oyunla ilgili memnuniyetsizliklerini gerçekten ortaya koyan sıradan oyuncuları hedefleyecektir. -Bot’ları ve gerçek zamanlı yardım yazılım uygulamasını kullanmanın yanı sıra piyasadaki uzman oyuncular. Tüm bu yönler, sıradan poker oyuncuları için düşmanca bir ortam oluşturur. Bu yıl daha önce, 888 markası, aslında $300, civarında olduğunu ortaya çıkardı. bot hesaplarından2021 Bu, tek bir yıl boyunca bot hesaplarından alınan en büyük miktardı.

PokerAces, ilgilenen tüm oyunculara AI tarafından tasarlanmış poker botlarının yardımıyla daha hızlı ve daha ilginç poker video oyunları sunmak istiyor. Botlar, NFT meta verilerine yerleştirilmiş PokerDNA ile farklı oyun tasarımlarına sahip olacak.

Poker yarışları boyunca sahipleri adına gerçek nakit paraya karşı oynayacaklardır. Bu, oyun alanında daha fazla denge oluşturmaya yardımcı olacaktır. 1,000 bot oyunculu bir temel yarışma, 3 dakikadan fazla olmayacak şekilde sonlara ulaşacaktır. Buna karşılık, gerçek hayattaki oyuncularla rutin çevrimiçi poker alanlarının aynı aşamalara ulaşmak için şu anda birkaç saate ihtiyacı var. Sonuçta, bot sahiplerinin botlarının kontrolünü ele geçirmeleri ve büyük kazançlar için bahse girmeleri gerekecek.

2021 Becerilerin ve İyi Botların Bir Karışımı

En iyi oyuncular, poker yeteneklerini ortak olarak en uygun botları seçme yetenekleriyle harmanlamak zorunda kalacaklardır. Poker yarışlarının bir parçası olabilmeleri için oyuncuların NFT botlarına sahip olmaları veya kiralamaları gerekecektir. Bu, belirteçleri ve diğer benzer önemli ürünleri toplayacak olan NFT koleksiyoncuları için daha heyecan verici şanslar geliştireceklerini gösteriyor. Platform, önümüzdeki aylarda poker botu NFT’leri sunmaya başlayacak. Platformun kendisi 3. çeyrek boyunca lansmana hazırlanıyor.

PokerStars’ın önceki profesyonel ve yıldız pazarlama direktörü, bir yazılım uygulaması işletmesi olan i3Soft’un lansmanı için Williams ve Parlay Games başkanı Scott White ile koordine edildi. i3Soft, yeni NFT poker görevinin temelinde yer almaktadır. 40 civarındaki kişiler şu anda PokerAces platformuyla uğraşıyor. İlk konsept 8 ay önce doğdu, Caldwell ve Willians, kendi bakış açılarına göre “çevrimiçi pokeri ortadan kaldırmak” olabilecek “gerçek zamanlı yardım ve diğer yazılım uygulama araçları” sorununu ele almaya çalışırken.

Yepyeni poker video oyunu, “eğlenceli oyuncuların zamanını ve parasını” takdir etmeyi garanti ediyor. Platformda piyasaya sürülecek öncü video oyunu, AI tabanlı bir poker Hold’em video oyunu olacak. Temmuz ayında PokerStars, Ontario için bir poker lisansı aldı. Aynı ay boyunca, bir önceki yönetici olan Erick Hollreiser bir poker haber sitesi edindi ve Triple Barrel Media Limited’i yayınlayacağını açıkladı.

2021.