0

OneComply Ve PrintScan Entegrasyonlarını Tamamladı

OneComply ve PrintScan aslında, OneComply’nin doğrudan yazıcıdan PrintScan parmak izi talep etme yeteneğine sahip olduğu kombinasyonlarının resmen ortaya koydu. web sitesi, bitti. PrintScan parmak izleri, iş veya bireysel ifşa prosedürünün bir parçası haline gelir.

OneComply CEO’suna göre Entegrasyon, Yeni ve Mevcut Müşterilere Büyük Değer Katıyor

OneComply’nin CEO’su ve kurucu ortağı Cameron Conn, PrintScan ile kombinasyonun yaratacağı etki hakkında konuştu. Kombinasyonun hem yeni hem de mevcut müşteriler için büyük bir değer içereceğini belirtti.

Conn, aynı şekilde, doğrudan OneComply’den parmak izi talep etme yeteneğinin, düzenleyici gönderiler hazırlarken müşterilere önemli bir performans sağlayacağını da ekledi. Parmak izi kartlarının pazar için önemli bir rahatsızlık olduğu gerçeğini kabul etti ve OneComply, PrintScan ile ortaklık kurarak prosedürü çok daha basit hale getirecek.

Tüm lisans başvurularında temel çalışanların parmak izlerinin sunulması gerekir. Parmak izlerinin yetkili bir servisten alınmış olması gerekir. 2 işletme arasındaki kombinasyon, müşterilerin lisans geliştirme ve gönderme prosedürlerini ek olarak otomatikleştirmesini sağlar.

PrintScan’in CEO’su Thomas Van Schuyler de aynı şekilde kombinasyonla ilgili fikirlerini paylaştı. OneComply ile birleştirmeyi tamamlayarak, lisans politikaları için biyometrik parmak izi gereksinimleri prosedürünün aslında kolaylaştırıldığını belirtti.

Parmak izi tabanlı arka plan kontrollerinin büyütüldüğünü ve PrintScan’in aslında VaultID hizmetini ürettiğini ekledi. VaultID sayesinde işletmenin Canlı Tarama sisteminde parmak izleri alınıyor ve arşivleniyor. Schuyler, aynı şekilde, optimum etkinlik ve verimliliği korumak için işletmenin FBI tarafından lisanslanmış parmak izi yazıcıları kullandığını da akılda tuttu.

OneComply Amerika Birleşik Devletleri’ndeki İşini Geliştirmek İstiyor

Nisan ayında, OneComply sayesinde büyük finansmanı korudu Warner Investments tarafından yönetilen en yeni tohum finansmanı tohum turuna. İşletme, açıkça yapmak için uğraştığı kesin miktarı açıklamamayı seçti. Yine de, nakiti organizasyonunu ve öğelerini artırmak için kullanacağını ortaya koydu.

Bunu yaparken hizmetlerini iyileştirecek ve hem çevrimiçi hem de perakende ticaretinin sertifikalı kalmasına yardımcı olacak. Conn, finansman turu hakkında birkaç söz paylaştı ve nakitin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki işlerin büyümesine kesinlikle yardımcı olacağını akılda tuttu.

Warner Investments’ Bill Warner, Amerika Birleşik Devletleri pazarının önceki dönemde gerçekten büyüdüğünü ve bu nedenle çok rekabetçi hale geldiğini belirtti. .

Bir kişinin emin olması gereken önemli şeylerden birinin, tam olarak OneComply’nin yardımcı olmak için harekete geçtiği bölgesel politikaları ihlal etmemeleri olduğunu ekledi. OneComply’nin hizmetleri aslında birçok işletmenin yerel politikalara uyum sağlamasına ve yönergeleri ihlal etmeden belirli pazarlarda faaliyete geçmesine izin verdi. En iyi örnekler arasında, 2021.

başlangıcında Kuzey Amerika pazarına girdiğinde OneComply’nin yardım ettiği bir işletme olan FansUnite vardır. .