0

ParlayBay, AzureTech Ile Asya'ya Dönecek

ParlayBay, iGaming toplama platformu AzureTech ile bir dağıtım ortaklığı imzaladı. Sonuç olarak, ParlayBay, Asya pazarına güçlü bir şekilde odaklanan AzureTech platformunun bir parçası olacak özel spor bahis ürünlerinin erişimini artırabilecek.

AzureTech to Give ParlayBay Market Boost

ParlayBay, şirketin yeni hedef kitlelere erişmesini ve coğrafi ayak izini genişletmesini sağladığı için bağlantıdan faydalanacak. Şirket ayrıca oyuncu tercihlerini yorumlama ve buna göre ürünler sunma imkanına sahip olacak. Bu fırsat hakkında yorum yapan ParlayBay CEO’su Patrick Nordwall şunları söyledi: oyunlarımızın Asya pazarına dağıtımını sağlamak. AzureTech’in kapsamlı operatör ağı, pazara hızlı bir şekilde ulaşmaya yardımcı olur ve girişimimiz için mükemmel bir ortaktır.

ParlayBay CEO’su Patrick Nordwall ParlayBay, Asyalı oyunculara hitap edecek ve grev yapacak oldukça büyük bir seçenek portföyüne sahiptir. AzureTech’in en iyi bölgesel operatörler ağı ile ev. ParlayBay, Streak, Gekko, Cut, Rush ve Boss gibi oyunları ön plana çıkarıyor.

Oyuncular basketbol, ​​voleybol, kriket, hentbol ve espor gibi sayısız içerik teklifine erişebilecek, teklifle ilgilenen AzureTech iş ortaklarında başlatılacak. Bu ortaklık sayesinde AzureTech ve ParlayBay, daha spor odaklı ürünleri dahil ederek iGaming pazarını dönüştürme fırsatına sahip oluyor.

Üst düzey oyunların kalitesi artık dünya çapındaki oyuncular tarafından kolayca beğenilen ParlayBay ile tüketici beklentilerinin artması zaten bir imza hamlesi haline geldi. Şirket tarafından teslim edilen ürünler mükemmel UI/UX sunar ve ışık hızında oyun ile birlikte gelir.

ParlayBay’in AzureTech’in Teklifine Yardımcı Olacak İçeriği

ParlayBay, tüketicilerin neyin peşinde olduğunu çok iyi biliyor ve oyunlarının para çekme, yeniden satın alma ve hatta daha rekabetçi oyuncular için skor tabloları gibi popüler özelliklerle gelmesini sağlıyor.

AzureTech COO’su Cora Chen bu fırsatı memnuniyetle karşıladı ve ParlayBet’in ürünlerinin, şirkette halihazırda bulunan mevcut ürün yelpazesine harika bir katkı olduğunu söyledi. AzureTech, bu yeni ürünler aracılığıyla kendi ürün teklifini harekete geçireceğinden ve onu yeni zirvelere taşıyacağından emin. ek para kazanma ve katılım fırsatları için olağanüstü oyunlar.