0

PressEnter Group, Renaux'u Strateji Başkanı Olarak Atadı

PressEnter Group, grubunu yepyeni bir yöntem ve şirket geliştirme başkanı ekleyerek güçlendirdi. Görevi üstlenen kişi Nicolas Renaux, Kindred Group’un sevkiyat ve portföy yönetimi eski başkanıdır.

PressEnter, Kindred Group’tan Renaux’u Satın Aldı

Yepyeni pozisyonunda Renaux, PressEnter’ın hem mevcut hem de gelecek marka adlarının cazibe kazanmasına yardımcı olmaktan sorumlu olacak. İşletme şu anda 21 com ve RapidCasino gibi kumar kurumu web sitelerini işletiyor ve daha fazlasını yayınlamaya hazırlanıyor. Genel olarak, PressEnter sektörde bir güç merkezi olma konusunda iyimser ve bu hayali gerçeğe dönüştürmek Renaux’nun işi olacak.

sektör. Ayrıntılı olarak belirtmek gerekirse, PressEnter’ın yepyeni teknik başkanı, özellikle Kindred Group olmak üzere bir başka önemli oyun şirketinden gelmektedir.

Renaux mesleğine 2007 şirketinde başladı. video oyun işi Unibet Group’un bir parçası olarak. Fransa’da tüketici ilişkileri süpervizörü olarak başladı ve daha sonra yerel pazarlama süpervizörü pozisyonuna yükseldi. 2010 yılında Renaux, Unibet’in program süpervizörü oldu.

Unibet, Kindred Group tarafından satın alındığında, Renaux gruba grup olarak kaydoldu. endüstriyel organizasyon geliştirme başkanı. Bu pozisyonda 5 yıl kaldıktan sonra emektar, sevkiyat ve portföy yönetimi grup direktörlüğüne terfi etti.

PressEnter İhtiyacı Olan Her Şeye Sahip, Renaux Said Renaux yepyeni pozisyonuyla ilgili fikirlerini paylaştı. Yepyeni işini mükemmel gelişimi için alkışladı ve onu çevik, girişimci ve eğlenceli bir şirket olarak nitelendirdi. Renaux, PressEnter ivmesini koruyabileceğini ve daha da büyümesine yardımcı olacağını umduğunu paylaştı.

Neyse ki, bu zor bir iş olmayacak, dedi Renaux, çünkü PressEnter şu anda her şeye sahip. amaçlarına ulaşmak için gereklidir. Buna ek olarak, işin aslında açıkça belirlenmiş bir tekniği var ki, yepyeni teknik şefin, işi ilerletirken anlayışıyla geliştirme yeteneğine sahip olacağı.

Son olarak, Renaux sonucuna vardı. tüm bunları PressEnter’ın bir start-up’ın zihin durumunu korumasını sağlarken yapacağını da. Aynı şekilde, PressEnter’in iş dünyasından istediklerini kimliğini kaybetmeden almak için grubun zekasını ustaca kullanacağını da temin etti.

Lahence Merzoug, PressEnter Group’un başkanı, yeni atanan isim hakkında konuştu. Renaux’nun, işletmenin lider becerileri grubuna hoş bir ek olduğunu ve hem uzmanlık hem de kültürel olarak işe uygun olduğunu belirtti.

Merzoug, Renaux’nun sözlerini doğruladı ve PressEnter’in aslında açıkça belirlenmiş bir tekniğe sahip olduğunu ve her şey büyümeye hazır. CEO, Renaux’nun bundan kar elde etme olanağına sahip olmasını ve PressEnter’in piyasada önemli bir oyuncu olmasına yardımcı olmasını sağlar.

.