0

Rekabet, Profesyonel Dövüşçüler Ligi Ile Güçlerini Birleştiriyor

Rival, şirketlere hayranları ve müşterileri çekmek için video oyunlarından faydalanma yetkisi veren bir iş platformu seçeneği, Profesyonel Dövüşçüler Ligi.

Oyuncular Bir MMA Şampiyonuna Karşı Oynayabilir

Düzenleme, mücadele sporları ve uzman video oyunlarını toplu etkinliklerle anacak. Video oyunu markasının, PFL’nin gelecek sezonuyla birlikte koşacak çok sayıda espor yarışmacısı başlattığını görecek. E-spor etkinlikleri, en popüler video oyunlarından birkaçındaki yarışmalardan oluşacak.

Yepyeni PFL sezonu yarın başlıyor, Nisan 20. Bu arada Rival, Activision Blizzard’ın birinci şahıs nişancı oyunu Call of Duty: Vanguard’da oynanacak olan başlangıçtaki e-spor yarışmacılarını piyasaya sürecek. En iyi oyuncu, Antonio Carlos Jr. – 2021 PFL hafif ağır siklet şampiyonu ile karşılaşmak için eşsiz bir fırsat elde edecek. PFL, birçok uzman MMA profesyonel sporcunun ekstra zamanlarında video oyunlarından zevk aldıklarını ve bu işbirliğini her iki iş için de en uygun hale getirdiğini vurguladı.

PFL, MMA’yı Yenilemekten ve Bozmaktan Mutlu

Rival’in pazarlama müdürü Dan Parise, teklif ve yaptığı iş hakkında konuştu. iş dünyasının uzman savaş sporları dünyasına girme keyfi. PFL’yi Rival’ın ortağı olarak görmekten mutlu ve ligle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyor.

Parise, PFL’nin Rival’ın katılım seçeneklerine gerçekten ilgi göstermesinden mutlu. Pek çok PFL hayranının, spor ve e-spor arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olacak ve hem video oyunu hem de MMA hayranlarının ilgisini çekmesine yardımcı olacak video video oyunlarını sevdiğine ikna oldu.

PFL ve MMA arasındaki sözleşme sayesinde Rakip, MMA severler, MMA’nın platformunu, ligin hayranları için topluluk odaklı sayısız etkinliğe ev sahipliği yapmak için kullanabilecekler.

Peter Murray, Professional Fighters League’in CEO’su da aynı şekilde sözleşme hakkında konuştu ve Rival ile bir araya gelmekten gurur duyduğunu belirtti. Ligin e-sporları memnuniyetle karşıladığını ve MMA hayranlarına bağlantı kurabilecekleri bir sosyal ortam sunmaktan heyecan duyduğunu belirtti.

Murray, bu olağanüstü teklifin PFL’nin gelişim taahhüdünü ve hedefini doğruladığını belirtti. yenilikleri memnuniyetle karşılayarak ve farklı deneyimler sunarak “geleneksel MMA’yı bozmak” için.

Bu teklif, spor liglerinin espor markaları, grupları ve oyuncularla teklifler hazırlama modelini devam ettiriyor. Uzman video oyunlarının artan cazibesi, aslında daha fazla hayran etkileşimi için bir şans sağladı ve birçok oyun işletmesine yardımcı oldu ve düzenleyiciler, video oyununun potansiyelini bir katılım aracı ve bir bahis disiplini olarak kabul etti.

.