0

Sightline Payments, Kanada'daki Genişlemeye Yönelik Yönetici Üçlüsü'nü Teşvik Ediyor

Parasal anlaşmaların dünya çapında bir işlemcisi olan Sightline Payments, Kanada’nın önemli pazarları arasında yer almasıyla birlikte Kuzey Amerika pazarında güvenli bir şekilde genişlemektedir. Bu büyümeyi desteklemek için işletme, pazarın daha büyük bir bölümünü ararken dijital ödemeler alanını kontrol etmeye devam edebileceğini garanti etmek için profesyonelleri aktif olarak istihdam ediyor ve teşvik ediyor.

Genişliyor Kanada ve Ötesinde Home United States Bastion

Sonuç olarak, işletme Tamara Tenenbaum’u Kanada için organizasyon geliştirme ve yönetim direktörü yepyeni Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak terfi ettirdi. Başka bir işe alınan kişi, işletmenin müşteri seçenekleri yönteminden sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Brian Cottengim. Görevlerinin bir kısmı, Kanada’daki kumar tesisi tatil yerlerine bağlanmak ve Play+ nakitsiz oyun sistemini kontrol etmeye veya benimsemeye başlamalarını sağlamak olacak.

Nakitsiz video oyunları aslında birkaç tanesini vurdu. Pandemi, seçeneklere ve daha güvenli ödeme türlerine olan ilgiyi gerçekten artırdı. En önemlisi, nakitsiz video oyunları, fonları karartmak ve hatta birinin çocuk yardımını ödemesini engellemek gibi bir dizi sorunu güvence altına almak için bir yöntem olarak tanıtılıyor. Grup, şirketin ilerlemesinden sorumlu Başkan Yardımcısı olacak Will Hill’i istihdam ediyor.

Hill, Kanada’daki çok sayıda düzenleyici, yetkili ve olası şirket ortaklarıyla temas halinde olacak. 3 yöneticinin tamamı, Kanada’daki şirket şansı ağını genişleten Sightline Payments’ı geliştirmek için oluşturulmuştur. Bu fırsattan bahseden Sightline’ın CEO’su Joe Pappano, üçlüyü işe kaydolmaları için davet etti:

Tamara ve Will’i, amiral gemisi Play+ seçeneğimizi tanıtmamıza yardımcı olmada önemli bir işlev görecekleri Sightline Canada grubuna davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Brian ile geçmiş 25 yıllar boyunca dikkatli bir şekilde çalıştım ve ödeme hizmetlerini şekillendirme ve yürütme yeteneği, kumar işletmelerinde nakitsiz video oyununun gelişimi için gerekli olacak. Amerika Birleşik Devletleri.

Sightline eş-CEO’su Joe Pappano Amerika Birleşik Devletleri’nin ötesine geçen Sightline, pazarın iş için en iyi alternatif olma taahhüdünü elinde bulundurduğu için aslında uygun bir şekilde Kanada’ya odaklandı. Tenenbaum’dan oluşan yepyeni yöneticiler, Nisan ayında oyunları kontrol eden eyalet olan Ontario’nun ilgisini ve kapasitesini anlıyor ancak şu anda güçlü bir garanti veriyor.

Kanada Pazarı İçin Büyük Beklentiler

Eyalet, bugünden bu yana Kuzey Amerika’da hazır bulunan en faydalı iGaming pazarı olarak adlandırılıyor. Tenenbaum, Sightline’ın öne çıkacağından emin. Aynı şekilde, işletmenin küresel programına ve Kanada’daki büyümesine yardımcı olan ilk kişilerden biri olmaktan da onur duymaktadır. Tenenbaum, yöntemini yavaş yavaş Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Las Vegas ve Atlantic City aracılığıyla yapmaya başlayan nakitsiz oyun konusunda da olumlu. 11 yıldır Ontario Lottery and Gaming Corporation’da işletilmektedir. Bu, onu özellikle bölgesel pazarları kontrol etmek ve işin amacını ilerletmek için iyi bir konuma getiriyor. En azından, yepyeni ve mevcut müşterilerle taktik birleştirme çabalarını güçlendirmek için işe yardımcı olacak Cottengim var.

.