0

SkyCity Soruşturması Kamuya Sunulma Dönemine Girdi

Güney Avustralya’da bağımsız bir sorgu, SkyCity Adelaide soruşturmasının başlatılmasından önce ilgili kutlamalardan ve paydaşlardan kamuya açık sunumlar istedi. ) kumar kurumu.

Kamuya Açık Kanıt Toplama

Sorular daha önce Güney Avustralya İçki ve Kumar Komisyonu Üyesi Dini Soulio, Yeni Güney Galler’deki Crown Resorts ve The Star Entertainment Group ile ilgili sorguların yapıldığını ima etti. , Victoria ve Batı Avustralya, kumar kurumu piyasasının geniş çaplı sistematik başarısızlıklarını keşfettiler ve tek kumar kuruluşu olan SkyCity Adelaide’nin müzakerelerini incelemek için Güney Avustralya’ya ihtiyaç duydular.

Soulio, devletin fiilen seçtiğini açıkladı emekli Yüksek Mahkeme yargıcı Brian Martin QC, SkyCity Entertainment’ın Adelaide’deki kara tabanlı oyun tesisindeki işlemlerine ilişkin bağımsız soruşturmayı yönetecek ve Martin’in kalitesini vurgulayacak.

Eyaletteki önemli cezai suçların ele alınması ve ceza indirimi gibi önemli ceza adaleti politikalarının değerlendirilmesine fiilen katkıda bulunan Martin ücret planı, SkyCity Entertainment’ın SkyCity Adelaide kumar kuruluşu için bir kumar kuruluşu lisansına sahip olup olmadığını belirlemesi gerekecektir.

Sorular, ilgili tüm kutlamaların ve paydaşların Ağustos 13 tekliflerini sunmak için.

Karar Mayıs Etki Bölgesi ve Durumu

Martin tarafından yönetilen kraliyet komisyonu benzeri sorular 1 Şubat’a 2023 kadar sürecek. , bulgularını İçki ve Kumar Komisyonuna rapor etmek ve Güney Avustralya’daki en büyük şirketlerden birinin kaderini belirlemek için.

Tarih , SkyCity Adelaide, tercih edilen gezgin yerleri arasında, ev d Torrens Nehri kıyısındaki tarihi Tren İstasyonu yapısında. Modern bir ortamda yer alan çeşitli ev eğlencesi seçenekleriyle müşterilerine eğlenceli ve ilginç zamanlar sunmanın yanı sıra, kumar kurumu devlet için önemli bir faktördür.

SkyCity Adelaide 1,000 bireyler ve her yıl yaklaşık $000 milyon ile doğrudan Güney Avustralya’ya ekleniyor. Dolaylı katkı dahil edildiğinde, miktar000 milyon $’ın üzerine çıkıyor.

Sorular SkyCity Entertainment’ın bir katılım sağlamak için uygun olmadığını tespit ederse Adelaide’deki evi için kumar kuruluşu lisansı varsa, seçimin operatörün Auckland, Queenstown ve Hamilton’daki diğer kumar kuruluşu konut veya ticari mülkleri üzerinde ciddi etkileri olabilir.

.