0

Stakelogic, Michigan'da IGaming İçerik Lisansı Aldı

iGaming sektörü için benzersiz video oyunlarının yaratıcısı Stakelogic, tasarımcı Amerika Birleşik Devletleri pazarında döndükçe materyal erişimini ve etkisini genişletiyor. İşletme aslında Michigan eyaletinde geçici bir lisans aldı ve birinci sınıf malzemesini anlaşmalarını geliştirmeyi düşünen bölgesel operatörlere sağlayacak. Bu lansmanla ilgili olarak, Stakelogic CEO’su Stephan van den Oetelaar şunları söyledi:

Michigan’da tanıtım için onay almak, Stakelogic için bir dönüm noktası dakikası ve popüler çevrimiçi kumar kuruluş materyallerinin lider hizmet sağlayıcısı olmayı planladığımız Amerika Birleşik Devletleri pazarına yönelik arzularımız.

Stakelogic CEO’su Stephan van den Oetelaar Bu lisans ve lansman sayesinde, Stakelogic artık Great Lakes State’e müşteri katılımını ve elde tutulmasını sağlamakla yükümlü olan çok arzu edilen video oyunlarını getirebilmektedir. Geçici İnternet Oyun Tedarikçisi Lisansı, Stakelogic’in bir haber bülteninde belirtildiği gibi hem zamansız hem de çağdaş video slotunu sunmasına izin verecek.

İşletmenin en ödüllendirici video oyunlarından bazıları El Patron’dan oluşuyor. , Atlantis Gold, Candy Wild Bonanza Hold and Spin ve daha fazlası. Hem oyun hem de görseller, güçlü matematikle desteklenen kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.

Michigan’a Harika Oyunlar ve Özellikler Getirmek

Video oyunlarının kendileri, Super Stake, Wilds, Free Spins ve Multipliers gibi çeşitli ilgi çekici ve oyuncu odaklı mekanikler içerir. Stakelogic, Michigan’daki lansman şansını, bir bütün olarak Kuzey Amerika bölgesindeki tüm hedefleri için daha geniş ve daha net bir mesaj göndermek için kullanıyor.

İşletme, büyüme çabalarını ikiye katlamak istiyor. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki yönetilen iGaming pazarlarında yer aldı ve ürünlerini daha fazla B2B tüketicisine ve oyuncu tabanlarına ulaştırdı.

Van den Oetelaar, Michigan Oyun Kontrol Kurulu’na işletmeye gerçekten yardımcı olduğu için teşekkür etti. Eyaletteki oyuncuların yepyeni bir video oyun deneyiminin keyfini çıkarabilmeleri için lisanslama prosedürüyle. Hem zamansız hem de video slotlar, Michigan ile anında hit olmak için böyle bir yöntemle hazırlanır. Bu kombinasyon zamanı gelince gerçekleşecek ve Great Lakes Eyaletinde tanınan video oyun operatörlerini içerecek.

.