0

STS Group, BetGames Ürünleri Ile İşbirliğini Güçlendiriyor

Özetle: STS Group, BetGames’in materyalinden güçlü bir gelir elde edildiğini bildiriyor İşletme aslında televizyonla olan işbirliğini yeniden kurdu Zaidimai STS ve BetGames daha fazla Lehçe dil materyali ile uğraşıyor Resim Kaynağı: Stsholding.pl STS aslında televizyon Zaidimai ile ve bunun uzantısı olarak BetGames ile olan mevcut işbirliğinin bir uzantısını açıkladı. Bu, işletmeyi Polonya’da şu anda BetGames tarafından sağlanan özel materyalleri canlı krupiye kumar tesisi öğeleri türünde sağlayan tek operatör yapar. Yepyeni teklif, 2 işletme arasındaki mevcut işbirliğini genişletmeye ve geliştirmeye devam edecek. BetGames İçeriği Güçlü Trafik Getiriyor STS Group, grup olarak şimdiye kadar sonuçlardan gerçekten keyif aldı. BetGames’in öğelerinin ve sanal sporların genel grubun %10’nı temsil ettiği akılda tutulmalıdır. net video oyun geliri. Bu, KH’nin kendini mevcut ilişkisine adadığını ve ek toplu şansları kontrol etme konusunda çılgın olduğunu gösterir. Geri yüklenen işbirliği sayesinde, STS Group poker, bakara ve daha fazlasını içeren daha fazla öğeye erişebilecek. Televizyon Zaidimai ve STS konsantre olacak daha fazla Lehçe canlı materyalden oluşan diğer öğeler. Mevcut işbirliği ve başarılardan bahseden STS Holding CEO’su Mateusz Juroszek belirtilmiş:

” Polonya’daki sadece en büyük değil, aynı zamanda en usta bahisçiyiz. bizim için gerçekten çok önemli ve Polonya’da BetGames ürünlerini kullanmamız için bize münhasırlık veriyor.”

STS Holding CEO’su Mateusz Juroszek2022200 Juroszek orada olduğunu doğruladı aslında BetGames’in öğelerinin özellikle çekici olduğunu keşfeden oyuncuların sürekli ilgisi olmuştur. Televizyon Zaidimai ile olan bu ortaklık, Grubun Polonyalı oyunculara istedikleri materyali sunmasını mümkün kılıyor. televizyon Zaidimai’nin CEO’su Andreas Koeberl de benzer şekilde mutluydu. işbirliğinin gerçekten çok ödüllendirici olduğunu keşfetmek için. Koeberl, şirketin Polonya oyun topluluğu ve diğer pazarlardaki lider konumunu alkışlayarak STS ile mevcut ilişkisini güçlendirmekten memnun olduğunu belirtti.

” A Birlikte zor bir pazar kurmamız için mükemmel bir eşleşme — her iki kutlama için de mükemmel bir başarı ile” .