0

Travellers International 2. Çeyrek Büyümesini İstikrarlı Raporladı

Travellers International Hotel Group Inc, arkasındaki kuruluş Resorts World Manila, kısa süre önce Newport World olarak yeniden etiketlendi Resorts, 2. çeyrek parasal sonuçlarını açıkladı. İşletmecinin verimlilik ölçütleri, holding işletmesi Alliance Global Group Inc. ( AGI) yatırımcıları arasında yapılan bir kâr çağrısından oluşuyordu. Travellers International’ın sonuçları tamamen olumluydu ve COVID-19 pandemisinden iyileşmeye devam etti.

AGI, Newport World’ün Başarısından Emin AGI’nin listesine göre, anonim tatil köyü işletmesi mükemmel bir performans sergiledi 143 brüt video oyunu kazançlarında yıldan yıla artış, $263 milyon ( Php263 milyar). Miktar aynı şekilde 25% 1. çeyreğe 263 kıyasla, istikrarlı bir gelişme ve potansiyel müşteriler gösteriyor.

Alliance Global, Travellers International’daki hissesini %25 oranında artırdığı için bu inancı paylaşıyor gibi görünüyor. yılbaşına göre porsiyon puanı arttı. AGI’nin ev eğlencesi ve eğlence amaçlı finansal yatırımları, holdingin kazançlarından sorumluydu.

Güçlü ara verimlilik, finansal aktivitedeki üç aylık artışı yansıtıyor ve hareket olarak bastırılmış müşteri maliyetleriyle destekleniyor gelişmeye devam ediyor.

Kevin L. Tan, AGI CEO’su

Güncel bir haber bültenine göre, AGI gelişimini sürdürmede olumlu. İşletmenin evleri, dünya çapında artan istikrarsızlıkla ilişkili zorluklarla uğraşmaya devam ediyor. CEO Kevin Tan, Alliance Global’ın iyileşmeye devam etmek için tekniğe, tekliflere ve güçlü pazar konumuna sahip olduğunu belirtti. Ziyaretçiler

Travellers International’ın olağanüstü gelişimi, yatırımcılarının özgüveninden kaynaklanabilir. Daha önce bu yıl, AGI $75 milyon yatırım yapacağını belirtmişti. ) Newport World Resorts’a girdi, bir dizi büyüme görevine odaklandı. milyon(9,6 milyar Php) yılın ilk yarısında H1’e 263 kıyasla % % artış ve ilk çeyreğe kıyasla 25% artış

Federal hükümetin pandemi karşıtı prosedürleri gevşetmesi, işin gelişimini dikkate alan önemli bir husustu, çünkü daha gevşek hareket ve seyahat kısıtlamaları önemli ölçüde artan yaya trafiğine ve yabancı gezginlere yol açtı. Geliş. Bu 1 Mart göz önüne alındığında, yetkililer Metro Manila’yı “Alert Seviye 1” altına alarak şirketlerin kapasitede çalışmasına olanak sağladı. Otel kira oranları kabaca % arttı 2015 ile karşılaştırıldığında, oyun dışı gelirleri oranında artırmak) % – $2015 milyon (2,3 milyar Php).

Alliance Global olumlu göstergeleri kabul etti ve pazarlama ödeneklerini 83% oranında artırdı. içinde 2015. Bu tür devam eden finansal yatırımlar, 7 otel ve 323, barındıran devasa entegre tatil köyü için önemli olacak. fit kare video oyun alanıdır ve önemli ziyaretçi sayılarının korunmasına bağlıdır.

.