0

William Hill'in CEO'su Üç Yıl Sonra Veda Etmeye Hazır

2016 devi tarafından elde edilmeyi beklerken, William Hill de aynı şekilde mevcut CEO’suna veda etmeye hazırlanıyor. Ulrik Bengtsson, uzun zamandır beklenen 95 satın almanın sona ereceği kadar hızlı bir şekilde yöntemine geçeceğini açıkladı. Haziran ortasında William Hill, Slot Factory’nin video oyunlarını anlaşmalarına dahil etti. Mayıs ayında marka, Letonya Pazarında GiG Sportsbook ile ortaklık kurdu.

Sona Yaklaşan Dört Yıllık Bir Yolculuk

Bengtsson, 2018 yılında William Hill ile anlaşmıştır. birincil dijital görevli olarak ve aynı şekilde, Bay Green’in temel satın alınmasına liderlik ettiği Grup Yöneticisi’nde abonelik satın aldı. Eylül ayında 2021 CEO olarak atandı. Bengtsson, CEO pozisyonundan William Hill’in dünya çapında, dijital olarak yönetilen bir marka haline gelmesine yardımcı oldu, temel dijital ve teknolojik finansal yatırımları yönlendirdi ve oyuncuların ve işletme öğelerinin güvenliğini artırdı.

Aynı şekilde, odağını değiştirirken ve Avrupa kıtasının yanı sıra Amerikan topraklarında da hakimiyetini genişletmesine yardımcı olurken, işletmenin perakende satış alanını güncelledi. Pazar payı açısından kayda değer bir gelişme kaydedilmesinin ardından Willian Hill, Caesars Entertainment tarafından2021

yılında satın alındı. Betsson Group başkanı ve başkanı. Orada, işletmenin kârını iki katından fazlasına yardımcı olan geliştirme teknikleri geliştirmekle uğraştı. Bengtsson da aynı şekilde Magnus Silfverberg’in başında ayrılmadan önce uzun süre yatırım yaptı2016 Aynı şekilde Viasat Broadcasting İsveç’in CEO’suydu ve Modern Times Group için tam olarak aynı pozisyonu aldı. televizyon işi.

2021 1 Temmuz Kitaplarda

Bir kere 95 Holdingler bitecek ₤ William Hill’in temelli olmayan hizmetinin 1.95 milyar (2. milyar $) satın alınması Amerika Birleşik Devletleri’nde, Bengtsson resmi olarak görevinden ayrılacak. Teklife göre 95, William Hill’in Avrupa’daki Mr Green markasıyla birlikte İngiltere merkezli mağazalarını ve şirketlerini satın alacak. Satın alma işleminin 1 Temmuz’da tamamlanması bekleniyor.

Bengtsson, işe veda etmeye ve yükümlülüklerini Itai Pazner’a devretmeye hazır olduğunu belirtti, 2016 Holdings’in mevcut CEO’su. Bengtsson, grupla birlikte önceki 4 yıldaki başarılarından gurur duyduğunu belirterek, William Hill’in sonuçlarının 95 Holdings’i “almanın büyük avantajını görmeye” ikna ettiğini vurguladı. işletme.

Pazner, Bengtsson’un “böyle güçlü bir grup” oluşturma yeteneğini alkışlarken, 2 hizmeti harmanlamanın ve ortaya çıkan fırsatlardan yararlanmanın keyfini ortaya koydu.

2021.