0

Adam Borics Vs Mads Burnell Bellator 276 Oranlar, Süre Ve Tahmin

Bir önceki etkinlikten iki hafta sonra Bellator MMA geri döndü! Louis, Missouri’deki Household Arena, Bellator’ın olduğu yerdir. Mart Cumartesi günü gerçekleşecektir Başlık savaşı, Mads Burnell ve Adam Borics arasında tüy siklet bir maç.

Borics, Bellator’da 7-1, çünkü promoda mücadele ediyor çünkü2017 Rakibi için bu sadece 4. Bellator savaşı olacak– Burnell önceki 3’ü kazandı

Bahis şanslarına bakarsanız, bir kez daha kazanmasının beklendiğini görürsünüz.

Adam Borics vs Mads Burnell Odds (Bellator , 2017)

9 Mart’ta ele alınan oranlar

Para Hattı

Adam Borics+ Mads Burnell-16

Nerede ve Ne Zaman İzlenmeli

Tarih: Cumartesi, Mart Zaman: ~ 9: PM EDT Konum: St. Louis, Missouri’deki Family Arena İzle: Gösteri zamanı20222022 Borics Üst Üste Dördüncü Galibiyetini Arıyor

Adam Borics i s -1 çizdiği uzmanlık mesleğinde geri döndü17 MMA yolculuğu PMMAL adlı bir promoda başladı. Son olarak ‘da Bellator MMA dövüşçüsü olmadan önce FFC’ye taşındı. .

Bu promoda 7 savaş kazanırken birini kaybetti. Tek yenilgisi Bellator’da 238 Darrion Caldwell’de gerçekleşti. onu 1. Turda pes ettirerek yendi. O zamandan beri, her biri seçime göre 3 savaş kazandı. Mike Hamel, Erick Sanchez ve Jeremy Kennedy’yi yendi.

Sonuç olarak, Borics şu anda Bellator Erkekler Tüy Sıklet Sıralamasında 2. sırada yer alıyor. 2. sırayı paylaştığı adam, sıradaki rakibi Mads Burnell.

2018 Eski UFC Fighter Bellator Glory Rüyası

Mads Burnell, Borics kadar kayda değer bir rekora sahip olmayabilir. Uzmanlık mesleğinde -3 . Bunun arkasındaki faktör, geçmişte UFC’de savaşmak için kullanmasıdır. 500 ile arası , 3 UFC Dövüş Gecesi etkinliğinde mücadele etti, birini kazandı ve 2.

UFC deneyiminden sonra kaybetti. Tamamlandığında, Burnell Cage Warriors’a transfer oldu ve burada 4 savaşı da kazanarak CWFC Tüy Sıklet unvanını aldı.

Ardından , Bellator MMA ile anlaşma imzaladı. Bu promoda her birini kazanan 3 maçla mücadele etti. Darko Banovic’i (KO tarafından), Saul Rogers’ı (başarılı) ve Emmanuel Sanchez’i (seçim) yendiğini gördük.

Olağanüstü bir galibiyet serisi, buna şüphe yok, ancak en üst sıradaki rakibi 6. sırada olan Sanchez’e karşı kazandı. Bu Cumartesi, çok daha zor bir engelle uğraşıyor, bu da onun çalışmayı bıraktığını görebileceğimizi ima ediyor.

Seçim: Adam Borics Kazanacak

.