0

Alabama Milletvekilleri Yeni Bir Kumarhane Ve Piyango Faturasını Tanıttı

Yepyeni bir Alabama maliyeti, 8 kumarhanenin ve bir devlet lotosunun üretilmesini öneriyor. ondan öncekiler mi?

Alabama’nın Oyuna Girme Zamanı

Maliyetler 3 Mart’ta sunuldu ve görünüyor Amerika Birleşik Devletleri’nde büyüyen oyun pazarından yararlanmak için. Maliyetlerin temel amaçları arasında, kazancının bir kısmı para devlet eğitim ve burslarına gidecek bir devlet piyango oyunu oluşturmak yer almaktadır.

Ayrıca 8 kumarhanenin masa kullanmasına izin verilecektir. video oyunları. 4 tanesi Alabama’nın önceden var olan evcil köpek parkurlarından 4’ünde geliştirilecek. Bunlar Jefferson County’deki Birmingham Yarış Pisti, Greene County’deki Greenetrack, Mobile County’deki Mobile County Greyhound Racing merkezi ve Macon County’deki VictoryLand’den oluşmaktadır. Maliyetlere göre, bu kumarhanelerin lisansları açık artırmaya çıkarılacak. Belirli köpek parkurlarının sahiplerinin lisans için son bir teklifte bulunmalarına izin verilecektir.

İki küçük kumarhane de aynı şekilde maliyetlerle gösterilmektedir– Houston County’de bir tane üretmeyi teklif ediyor. ve biri Lowndes County’de. 2’nin 300 meyve makinesine sahip olmasına izin verilecek.

Poarch Band of Creek Indians bölgesinde başka bir kumarhane açılacak. Maliyetler, DeKalb County veya Jackson County’yi olası yerlerden biri olarak önermektedir. Oyun yasası ayrıca kabile ülkesinin kendi yerlerinde masa video oyunlarını kullanmasına izin verecek.

Fatura Zamana Karşı Yarışıyor

Senatör Greg Albritton konuyla ilgili açıklamalarda bulunarak masrafları destekledi. Alabama’nın, devletin multi-milyon dolarlık bahis pazarında kaybetmemesi gereken video oyununa girmesinin son zamanının geldiğini belirtti.

Zorunlu olarak bir Cumhuriyetçi olan Albritton, şunları ekledi: Maliyetler, hızlı bir şekilde alınması gereken zamana karşı mücadele ediyor. Devletin bir yıl daha beklemekten kesinlikle alacağı bir şey olmadığı konusunda uyardı. Bu nedenle, komiteye, yasal oturuma sadece konferans günleri kaldığını göz önünde bulundurarak Salı günü teklifin oylanmasını tavsiye etti.

Geçen yıl karşılaştırılabilir bir maliyet daha sunulmuş, ancak buna hızlı bir şekilde müdahale edilememişti.

Masrafın Demokrat Parti kaynaklı olduğu konusunda bazı sorunlar var. Temsilci Kelvin Lawrence, birçok kişinin kumarhaneyi seçeceği için maliyetlerin Lowndes Country’deki elektronik tombala organizasyonlarına zarar verebileceğini savundu. Masrafın bu kuruluşlar üzerinde yıkıcı bir sonuç doğuracağını ve kapanmalarına neden olabileceğini aklında tuttu.

Şu anda Alabama eyalet lotosu bile olmayan 5 eyalet arasında yer alıyor. Mevcut maliyetler geçerse çok şey değişebilir. Yasa koyucuların yetki vermesi gerekiyor, Kasım ayında bireyler tarafından oylanacak.

.