0

APE Holdings Metaverse'e Girdi, Asia Tigers Club'ı Başlattı

Makao merkezli bir video oyun cihazları sağlayıcısı olan Asia Pioneer Entertainment Holdings (APE Holdings), grubun ilk takas edilemez jetonunun (NFT) piyasaya sürülmesiyle meta veriye girişini açıkladı.

Tiger

Asia Tigers Club olarak belirlendi, 8 kişilik bir NFT koleksiyonu, Profil Resmi (PFP’ler) Ethereum blok zincirine dayalı özel ve yapılmış kaplan resimleri Mayıs ayının sonunda ön lansmana çıkacak, tüm seri ise doğrudan işletmenin ana sitesinde doğrudan basım yoluyla sunulacak.

” Macau’nun dijital sanat koleksiyoncuları mahallesini geliştiren ve onları Macau’da bir gezi ve eğlenceye katılmaya bağlayan ilk önemli NFT işleri arasında olmaktan gerçekten mutluyuz” dedi. turistlere aylarca süren seyahat kısıtlamalarından sonra Macau’nun tatil yerleri haritasına geri döndüğünü tavsiye edin.

” Asia Tigers Club koleksiyona izin verecek Metaverse tekliflerimiz aracılığıyla ilk kez dijital bir Macau deneyimi yaşayacak ve seyahat kısıtlamaları gevşediğinde, Macau’ya ilk gelen ve Travel Token pazarımız aracılığıyla gerçek yaşam avantajları elde eden ilk kişi olun.”

Tony Chansaid, CFO ve APE Holdings İcra Direktörü Portekizli sanatçı Pedro Lourenço tarafından kurulan geleneksel Çin mürekkep illüstrasyonları ile günümüzün üretken sanat stratejilerinin bir karışımı olan Asia Tigers Club, kıtayı son derece temsil eden bir stil olan kaplanın ruhu, gücü ve çok yönlülüğü, dünya çapındaki gezginleri bölgedeki yerlere geri getirme kararını belirtmek için.

” Dünyanın her yerindeki çevre değiştiği ve birçok turistin Asya’ya gelmesini engellediği için, vizyonumuz meta veri tabanında Asya seyahat yerleri inşa etmektir, bu nedenle ilk girişimimiz Sandbox Game Maker’da Mini Macau’yu bir oyun alanı olarak inşa etmektir. yaklaşan Resortverse işimiz için bir model.”

Tony Chansaid, CFO ve APE Holdings İcra Direktörü Mini Makao ve Resortverse

Mini APE Holdings’in The Sandbox Game üzerinde geliştirilen metaverse’deki ilk görevi olan Macau, The Ruins of St.Paul’s, Macau Tower, Senado Square ve Ah Ma tapınağı gibi Macau’daki seyahat destinasyonlarının dijital reprodüksiyonlarını oluşturuyor ve Haziran ayı civarında tanıtılması bekleniyor. Oyuncuların Seyahat Jetonları kazanma şanslarını kullanma ve ardından bunları gerçek yaşam deneyimleri için kullanma.

Asia Tigers Club’ın NFT’leri, sahiplerinin The Sandbox ve APE’nin geleceğinde Mini Macau metaverse tekliflerine en öncelikli erişimlerini sağlayacaktır. Resortverse metaverse koleksiyoncuları, Resortverse Tokens’ı Makao ve çevresinde gerçek hayattaki seyahat ve konaklama deneyimleri için kullanılabilecek şekilde alacak.

.