0

Arizona Eyalet Poker Şampiyonası 8 Temmuz'da Geri Dönüyor

Dünya çapındaki COVID-19 pandemisi nedeniyle 2 yıl ertelendikten sonra, Arizona Eyalet Poker Şampiyonası bu Temmuz’da geri dönecek

Arizona Eyalet Poker Şampiyonası 8 Temmuz’a Kadar Devam Edecek-12

16 inci devlet pokeri yarışma Scottsdale’deki Talking Stick Resort’a geri dönecektir. Pandemi nedeniyle 2 yıl ara verildikten sonra devam eden Arizona Eyalet Poker Şampiyonası 8 Temmuz’da başlayacak ve Temmuz’a kadar sürecek 30 Etkinlik Talking Stick Arena Poker Odasında gerçekleşecek. Öne çıkan yarışmanın toplam ödül havuzunun 1 milyon dolardan fazla olması bekleniyor

Yarışma için kayıtlar şu anda Mayıs’ta başladı16 Yarışma için katılım ücreti $1, olarak belirlenmiştir. , aynı şekilde $30 servis ücretinden oluşur. Katılım, poker oyuncularına $16, yarışma fişlerinde Ekstra $11 ,000 bonus teklif fişleri ek $ karşılığında satın alınabilir)

Avantajlı fişlerin, oyuncular daha ilk ellerini almadan önce satın alınabileceğini belirtmek önemlidir. Öte yandan, geç girişlere ek olarak Arizona Eyalet Poker Şampiyonasına yeniden girişler, tüm gün sürenlerde ilk aranın tamamlanmasına kadar mümkün olacaktır.

Şampiyona Arizona’daki En Heyecanlı Poker Akşamlarından Biri

Talking Stick Resort’a göre, yarışma 8 Haziran sabah 9’da Yarı finaller Haziran’da 11 yapılacak ve yine sabah 9’da başlayacak, finalleri ise ile) Temmuz 000 için hazırlanırken AM başlangıç ​​zamanı olarak. Mali bir ödül olan yarışma, önde gelen oyunculara bir ödül verecek.

” ev sahipliği yaptığımız tüm yarışmalar, Arizona Eyalet Poker Şampiyonası hızla en ilginç olanıdır.”

100 Ramon Martinez, Talking Stick Resort’ta halkla ilişkiler müdürü Talking Stick Resort’un halkla ilişkiler direktörü Ramon Martinez, Perşembe günü yayınlanan bir bildiriyle Arizona Eyalet Poker Şampiyonası’nın en ilginç yarışmalar arasında olduğunu kabul etti konum tarafından kullanılır. Oyuncuların “dev, canlı karakterlere sahip olduklarını ve poker oyunlarının büyüleyici olduğunu” tartışmaya devam etti. dünyanın çeşitli yerlerinden en iyi poker oyuncuları. Şampiyon, Arizona’nın en büyük poker alanı olan The Arena Poker Room’da yerini alacak. Boşluk fonksiyonları 19 tabloları ve 16 büyük ekran TV’ler. Poker alanını ziyaret edenler de çeşitli yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarabilirler.

.