0

AstroPay, Fayyaz Ansari'yi Yeni Finans Direktörü Olarak Atadı

Dünya çapında sayısız kullanıcıya sahip prestijli online ödeme tedarikçisi AstroPay, yeni CFO’su olarak İngiltere merkezli Fayyaz Ansari’yi seçti. Paysafe grubunun önceki birincil para yetkilisi ve Skrill departmanı yönetim kurulu üyesi, AstroPay’in parasal faaliyetlerini ve yönetim seçimlerini dünya çapında izlemekten sorumlu olacaktır.

Sektörde Yirmi Yıldan Fazla Deneyim Daha önce tartışıldığı gibi, Ansari, Eylül’den 2022 Mart’a kadar 2022 Paysafe Group’un grubunun yanında yaklaşık 7 yıl yatırım yaptı. , sonunda iş sisteminin CEO’sunun taktik ortağı oldu ve önemli işlevsel seçimler yaparken gelişmeyi teşvik etmek için çalıştı. Aynı şekilde, bir NYSE listesi aracılığıyla halka arz için yardımını ifşa ederken, yönetim grubuna bir organizasyon ortağı olarak hizmet ederek değer kazandı. Finansman fonksiyonunun lideri olarak Ansari, raporlama, parasal stratejiler ve değerlendirmeler geliştirme ve para sistemlerini ve hazineyi yönetmeden sorumluydu.

Gruba CFO olarak katılmadan önce, aynı şekilde Skrill’in grup para kontrolörü olarak Eylül 2008-Ağustos2022 arasında 7 yıl daha görev yaptı. Aynı şekilde 2 satış ve 2 satın alma işlemini tamamlarken teknik.

Ansari aynı şekilde PricewaterhouseCoopers’da Aralık 2004 ve Ağustos2008 arasında denetim yöneticisiydi. gıda, müşteri ve elektronik cihaz pazarından gelen zengin bir müşteri portföyünü ele aldı. Aynı şekilde, Nisan ve Ekim

arasında Simmons Gainsford Group’ta denetim müdürü olarak çalışarak zamanını harcadı. ) Fayyaz, hazine, kontrolörlük, vergi yapılandırması, verimlilik yönetimi, işletme finansmanı ve taktik hazırlık gibi konulardan oluşan oldukça zengin bir yönetim tecrübesine sahiptir. Uygun şekilde, İngiltere’deki Warwick Business School’dan lisanslı muhasebe uzmanı ve MBA sahibi, AstroPay’in başkanı Mikael Lijtenstein tarafından açıklandığı gibi grup üzerinde “kesinlikle anında bir etki yaratacaktır”. AstroPay, ödeme seçeneklerinde dünya lideri olma mücadelesinde, Ansari’nin gruba “olağanüstü bir katkı” olacağına ve onlara göstereceği “deneyim zenginliği” ile sayısız kişiye parasal esneklik sağlama hedeflerine yardımcı olacağına ikna oldu. işin gelişimini hızlandırmak için “taktik stratejilerimizi uygulamada hayati” olmak.

2022 Ansari Wolves Ortaklığından Sonra AstroPay’e Katılıyor

AstroPay, geçtiğimiz ay, dünyanın önemli bir futbol kulübü olan Wolverhampton Wanderers’ın ana ortağı oldu. seçkin İngiliz Premier Ligi. Yepyeni ziyaretinden bahseden Ansari, “iş konusunda hevesli, net bir yöntemi olan ve sürekli olarak müşterilerin gereksinimlerini ilk sıraya koyan” bir grupla çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Aynı şekilde AstroPay’in dünya çapındaki genişleme stratejilerine ve güçlü şirket tasarımına olan bağlılığını tartışırken, “çeşitlilik ve mutlu geçmişe odaklanmasını” alkışladı. Mart ayında AstroPay, Meksika, Kolombiya, Peru ve Şili’de Ödeme Bağlantıları hizmetini tanıtarak LatAm bölgesindeki ayak izini gerçekten genişlettiğini açıkladı. Aynı ayın sonunda, ödeme işlemcisi Pinnacle Cup III.

2022’a sponsor olmayı seçti.