0

Başlangıç ​​Şirketi 4Poker PokerStars Veteranını Çekti

Çevrimiçi poker alanında yaklaşan yepyeni bir rakip olan 4Poker, piyasanın deneyimli ismi Heath Cram’i yepyeni baş yönetici (COO) olarak ele geçirdi. Yepyeni start-up 4. çeyrekte 2022 tanıtmaya hazırlanırken, eski PokerStars iş ortaklarından çok sayıda ile sözleşme imzaladı.

Yeni COO At Yarışı İşine başladı

Cram, yepyeni bir gelecek vaadeden operatörün ihtiyaç duyabileceği tüm deneyime ve pazar anlayışına sahiptir. Batı Sidney’den 2002 Spor Yönetimi Lisans Derecesi ile mezun oldu ve anında tek tüccar, uzman ve işletme sahibi olarak Sidney yarış pazarına girdi.

Bu süre zarfında Cram, yeteneklerini ve bağlantılı pazar bağlantılarını kurarak Avustralya’nın Yeni Güney Galler’inde safkan yarışları yöneten bağımsız kuruluş olan Racing NSW’de çalışmaya başlamasına izin verdi. Bu işte 3 yıl kaldı ve önde gelen Sydney ve Grup 1 jokeylerinin temsilcisi ve temsilcisi olarak görev yaptı.

Cram Kariyerinin Çoğunu PokerStars’ta Geçirdi

Heath Cram’in poker piyasasıyla ilk karşılaşması aynı şekilde mesleğindeki en önemli süre olacaktır. 2006 yılında Cram, çevrimiçi poker kart odası PokerStars’ın Avustralya şubesi tarafından bir poker ve gizli anlaşma uzmanı olarak çalıştı. Yetenekleri ve çalışkanlığı yerleşti. 2010 tarafından, işin Londra’daki işyerinde üst düzey operasyon amiri olarak sona ermişti.

‘dan) ila 2014, Cram uluslararası yardım direktörü olarak çalıştı ve PokerStars’ın tüketici yardım departmanını yönetti. Aynı zamanda, iş alınıp The Stars Group’a kaydolduktan sonra Full Tilt’te yedeklilik ve yeniden yapılanma yönetimine yardımcı oldu. Cram’in rütbelerdeki yükselişi devam etti ve 2015’da vekaleten taşıma direktörü oldu.

Spor teknolojisi tasarımcısı Sportsradar’da kısa bir süre çalıştıktan sonra. B2B hizmet geliştirme ve satış yöntemini yönetti, Cram operasyon direktörü olarak PokerStars’ın üst düzey yönetim grubuna geri döndü. 2019, video oyun şirketi PokerStars’ı aldıktan sonra Flutter Entertainment’ın kıdemli küresel operasyon direktörü oldu.

Flutter’dayken Cram, üzerinde kuruluş ve Man Adası federal hükümeti tarafından belirlenen yetkililer ve işyeri başkanı olarak işlev gördü. Uzmanlık hayatının bu noktasında 2002 ‘den fazla personele liderlik etti ve gerçekten mesleğinin zirvesine ulaşmış gibi görünüyordu.

4Poker Sektöre Yeni Bir Can Verebilir

Cram’in LinkedIn profilinde 4Poker’e kaydolduğuna dair açıklaması oldukça sürpriz oldu. . Önde gelen ve takdir edilen bir işletmede üst düzey bir yönetim çalışanının yeni bir şirkete kaydolmayı devretmesi alışılmadık bir durumdur. Cram, 4Poker’in organizasyon yöntemi ve endüstriyel operasyonlarından sorumlu olacaktır. Online poker alanında yepyeni bir yarışmacıya kaydolmuş olan diğer birkaç eski PokerStars personeli de benzer şekilde işteki özgüvenlerini paylaşıyor gibi görünüyor.

15 yılı aşkın piyasa tecrübesine sahip tecrübeli bir oyuncu, 4Poker’in yıl sonuna kadar piyasaya sürmeye hazırlanırken doğru bir şeyler yaptığını ima etmelidir. İşletmenin kendisini birkaç büyük operatör tarafından kontrol edilen rekabetçi bir pazarda geliştirmesi gerekecek ve 4Poker grubunun bunu başarmak için gerekenlere sahip olup olmadığını görmek büyüleyici olacak.

.