0

Bayern Münih – Salzburg Şampiyonlar Ligi Oranlar, Süre Ve Tahmin

İki hafta önce, Salzburg ve Bayern Münih, Şampiyonlar Ligi çift kafalı maçlarının ilk ayağında 1-1 oynadı. Şimdi, Bayern’in sahasında kullanılan 2. ayak, Münih’teki Allianz Arena’nın zamanı.

Ev sahibi Bayern aslında bu sezon tüm rakiplerinde sadece 2 video maçı kaybetti ve geri kalanını kazandı. . Salzburg’u ziyaret etmemiz Bayern’in Münih’teki 3. mağlubiyetine neden mi oluyor? Çevrimiçi spor kitapları buna inanmıyor. Aksine, şansları ev grubu için basit bir galibiyet öneriyor.

Bayern Münih vs Salzburg Odds (Şampiyonlar Ligi, )

Tüm şanslar bahis başınadır00 4 Mart’tan beri

1X2

Bayern Münih- Çizmek+00 Salzburg+1100

Üzerinde/ Altında

2,5 üzeri )-00

2.5’in altında

+

Nerede ve Ne Zaman İzlenmeli

Tarih: Salı, 8 Mart Zaman: 3: PM EDT Konum: Münih, Almanya’daki Allianz Arena

Kol saati: CBS Sports Bayern Münih Bu Maçı Alacak e Cidden

Beste dakikasında Bayern Münih, ikinci sıradaki gruptan (Borussia Dortmund) 8 puanla Bundesliga tablosunun zirvesinde oturuyor. Bu, yönetici şampiyonların bir yıl daha mülklerinde kalan unvanları korumak için harika bir yolda olduklarını gösteriyor. Bu da aynı şekilde dünya çapındaki en önemli futbol şampiyonu olan Şampiyonlar Ligi’ne odaklanabileceklerini gösteriyor.

Bayern Münih şampiyonluğun önde gelen favorileri arasında görülse de, bu grup olmadı. 2022 ilk UCL video oyununda harika işler çıkarıyor Bavyeralılar Salzburg’u yenmek için çalışmayı bıraktı 2 hafta önce. Bayern çok daha iyi bir grup olmasına rağmen, son düdükten sonra 1-1 oldu.

Ziyaretçiler neredeyse üçte ikisinde topun sahibi oldular ve iki kat daha fazla top kazandılar. ev grubu olarak nesnel çabalar. Avusturya’da çalışmayı bıraktılar, ancak Almanya’da Bayern oyuncularının başarılı olacağı konuşuluyor.

700 Salzburg Mücadele Edebilir mi?

Red Bull Salzburg, hizmet tasarımı genç oyuncular yetiştirmek olan bir gruptur. Büyük olasılıkla, bu grupta uzmanlık yolculuğuna başlayan dünya çapında bir futbol yıldızının en iyi örneği, şu anda dünyanın en pahalı ikinci oyuncusu olarak görülen Erling Haaland’dır.

Hatta , Salzburg’un kadrosunda bir sürü çocuk var. Muhtemelen birkaçı gelecekte yıldız olacak. Şu anda Bayern’de oynayanlar kadar mükemmel değiller. 2 hafta önce Bayern’den bir puan almayı nasıl başardılar?

Bayern’e tüm silahlarıyla saldırarak yaptılar. Ayrıca, biletleri tükenen arenalarındaki tribünlerdeki hayranlarının da yardımıyla, video oyunu nedeniyle moralleri çok yüksekti. Aynısı büyük ihtimalle Münih için geçerli olmayacak, tho.

Seçimler: Bayern Münih Kazanacak; 2.5 Gol Üstü

.