0

Betegy, Eugenie Golovina'yı Pazarlamadan Sorumlu Başkan Olarak Atadı

Spor bilgilerini çekici grafiklere dönüştüren bir malzeme üretim sistemleri şirketi olan Betegy, aslında pazarlama grubunu güçlendirdi. İşletme, aslında yetenekli Eugenie Golovina’yı yepyeni baş pazarlama sorumlusu olarak adlandırdı.

Golovina Betegy’ye katıldı

Golovina daha önce Ukraynalı PR şirketi MAINSTREAM’de kıdemli etkileşim uzmanı olarak çalışmıştır. Yaklaşık 6 yıl çalıştıktan sonra Golovina işi bıraktı ve işleri hızlandıran girişimci bir finansör olan JKR Investment Group’a kaydoldu. Halkla ilişkiler sorumlusu, dünya çapında etkileşimler ve etkileşimler uzmanından oluşan grupta farklı görevlerde bulundu. JKR Investment Group, Betegy’nin bir ortağıdır ve Golovina, Betegy’yi bu şekilde keşfetti.

Golovina, yepyeni konumunda, Betegy’nin marka adını hem Amerika Birleşik Devletleri’nde hem de Avrupa’da geliştirmek için çalışacak. Amerika Birleşik Devletleri’ne odaklanması, Betegy’nin ürünlerini yayıncılık, kumar kuruluşu ve rüya sporları sektörlerinde tanıttığını görecek. Golovina, Betegy’nin dünya çapındaki ayak izini büyütmesine ve önemli müttefikler edinmesine yardımcı olmaktan sorumlu olacak. İşletme şu anda EsportsTV, PokerGO, ShotTracker, Tipico ve WSOP’tan oluşan oyun, spor ve e-spor alanlarında birçok dikkate değer isim ile etkileşim halindedir.

Şirket İçin Çalışmak Betegy başkanı Alex Kornilov, Golovina’yı işe davet etti. Grubunun sürekli olarak usta ve hevesli bireyler bulmaya çalıştığını aklında tuttu – yepyeni CMO’nun tamamen uyduğu bir tanım. JKR Investment’ın bir parçası olarak Golovina, şu anda Betegy ile dikkatli bir şekilde çalışmaktadır, bu nedenle Kornilov onun nitelikleri konusunda teşvik edilmektedir.

CEO, mevcut kapsamlı geliştirme süresinin, Betegy’nin sürekli sertifikalı personel ihtiyacı:

Bizim için önemli ölçüde üst düzey bir süre ve sürekli çalışkan alanımız olacak , ileri görüşlü personel. Gelecekte çeşitli ilginç açıklamalar bekliyoruz ve yukarı yönlü gidişatımıza devam ediyoruz.

Alex Kornilov, CEO, Betegy Golovina da aynı şekilde yepyeni pozisyonunu tartıştı. JKR Investment’taki deneyiminin aslında Betegy ile tanışmasına yardımcı olduğunu belirtti. Golovina, Betegy’nin grubunun ve ürününün kendisini memnun bıraktığını, bu nedenle iş için çalışmaktan ve tekliflerini tanıtmaktan mutluluk duyduğunu vurguladı.

As Pazarda gerçek bir yıkıcı olan Betegy, son derece hevesli bir marka ve işin sürekli gelişiminin bir parçası olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Önümüzdeki aylarda bir araya gelen birçok ilginç dönüm noktası ve yol haritasında merakla beklenecek çok şey var.

Eugenie Golovina, CMO, Betegy Golovina, çalışanlarını portföylerinde yepyeni pozisyonlara terfi ettirdiği için JKR’ye teşekkür etti.

.