0

BetMGM, Pro Softbol Yıldızı AJ Andrews Marka Elçisini Atadı

Önde gelen spor bahisleri ve dijital video oyunları işletmesi BetMGM, Perşembe günü, Amerikalı uzman softbol oyuncusu AJ Andrews ile bir teklif dövmesi yaptığını açıkladı.

AJ, BetMGM’nin Elçiler Ailesine Katıldı

Yepyeni işbirliği şartlarına göre Andrews, BetMGM’nin en son materyal geliştiricisi ve marka elçisi olarak görev yapacak. İşbirliği, popüler profesyonel sporcunun yaklaşan beyzbol sezonuyla ilgili sayısız yayın şansı için BetMGM adına görünmesini sağlayacak. Ayrıca Andrews, eğlenceli etkinliklerde ve sosyal medya materyallerinde yer alacak.

“AJ, mesleği boyunca sporda gerçekten bir trend belirleyici olmuş çok yönlü bir güçtür.”

Matt Prevost, BetMGM’de gelir başkanı BetMGM’nin ana kârı Memur Matt Prevost, mevcut ortaklıktan duyduğu memnuniyeti paylaştı. İşletmenin Andrews’i grubuna davet etmekten gurur duyduğunu açıkladı. Andrews, BetMGM’ye markanın profiline ve bilinirliğine dahil olma şansı verdiği için teşekkür etti ve kendi spor coşkusunu paylaştı.

Andrews, “Bu şans için çok minnettarım” dedi. Grubun bir parçası olarak başlıca amacı, BetMGM’nin platformunu kullanarak başkalarını paylaşmak ve etkilemek için daha fazla bayanın spora dahil olmasını teşvik etmek olacaktır.

Andrews şu anda kar amacı gütmeyen kuruluşlarla çalışmaktadır. genç kadınlara yardım eden şirketler, hayatta başarılı olmak için ihtiyaç duydukları özgüveni kazanıyor. Şu anda uzman bir softbol grubu olan Chicago Bandits ile birlikte. Andrews, Rawlings Altın Eldiven Ödülü’nü kazanan ilk kadındı.

Kadınları ve Kadın Sporcuları Güçlendirmek

Kadınlar aslında bunun bir parçası Amerika Birleşik Devletleri’ndeki atletik yarışmaların sayısız yıldır, en azından erkekler ve bayanlar arasında sporda eşdeğer ücret için pazarlanan ve hatta kadınların daha etkili siciline dikkat çeken ülke çapındaki futbol grubunun başarıları sayesinde.

Andrews’in sicili ve başarıları, aynı şekilde Rally Spike Ödülü’nü kazandığı ve ESPN Magazine’in The Body Issue dergisine dahil edildiği için artmaya devam ediyor. Aynı şekilde, Unapologetic: The Black Female Athlete,” MLBN’nin “Play Ball”dan oluşan bir dizi ifşaya ev sahipliği yaptı ve aynı şekilde, güçlendirici görevi aracılığıyla yaptığı etkili ilham verici konuşmalar için kabul edildi.

.