0

BetMGM, Vergiler Düşene Kadar New York'a Karşı İhtiyatlı Bir Tutum Yapacak

MGM Resorts’un özel spor bahis ortağı MGM, 1.3 milyar $’lık net gelirini açıkladı 2022 ve faiz, vergi, devalüasyon ve $

tutarındaki amortisman kaybı öncesi tahmini gelirleri cari bir finansör günü boyunca milyon. Hemen ardından işletme, şu anda “mantıksız” olan vergiler bazı değişikliklere uğrayana kadar New York pazarındaki varlığı konusunda daha dikkatli olma arzusunu ortaya koydu.

BetMGM Daha Tedbirli Olmak İstiyor.

İşletmenin birincil para yetkilisi Gary Deutsch, buradaki “mantıksız” vergiler önemli ölçüde düşene kadar işletmenin New York eyaletindeki faaliyetlerine yönelik dikkatli bir zihniyeti kabul etmeye devam edeceğini belirtti. Dakikada, devlet video oyunu gelirinden % 51 vergi alıyor. Belirli oran, reklam kredileri tarafından üretilen gelir için kullanılır. Basitçe söylemek gerekirse, eyalette video oyunlarına ilişkin gerçek net kâr vergisi % 100 işaretini geçiyor.

Deutsch, işletmenin sermayesini kullanmaya devam etmek için ödeme yapamayacağını “makul olmayan finansal yatırımlara” karşı eklemiştir. Oyuncuların sürekli kazanan bir evde eğlenmeye devam etme becerisine sahip olmayacakken, sürekli olarak bir kayıp olduğunda oynamaya devam edemeyen eviniz için aynı seçeneği tercih ettiğini daha da tartıştı.

Bununla birlikte, işletme gelecekte daha faydalı bir vergi ortamını hevesle beklemektedir.

2022 New York Vergi Bulaşması Muhtemel mi?

BetMGM’nin başkanı Adam Greenblatt’a göre, çok daha fazla eyaletin New York’ta kullanılanlarla aynı tür vergileri kabul etmesinin daha az olası olduğunu belirtti. Kansas ve Ohio’daki yepyeni yapıların girişine işaret ederek görüşünü güçlendirdi. Greenblatt, benzer şekilde, bu vergi sistemlerinin sürdürülebilirliğinin iyileştirilmesinin nihayetinde, düzenlenmiş pazarlardaki oyuncular için daha yüksek katılım oranları sağlayacağını düşünüyor. Bu da dahil tüm kutlamalara fayda sağlayacaktır.

BetMGM şimdi tüm parasını New York pazarına yatırmak yerine başka eyaletleri satın alacak. Nereye daha fazla yatırım yapacağınızı seçmek için sonuçlara bağlı olan bu yöntem, işletmenin toplam geliştirme yönteminin hayati bir parçasıdır. Bu teknik, BetMGM’nin şu anda pazarlama politikalarına daha fazla finansal yatırım yapmakla meşgul olan rakiplerini ele geçirmesine izin veriyor. Şu anda işletme, birincil rakiplerine kıyasla pazarlamaya sayısız milyonlar daha az yatırım yapıyor. Ayın başında, MGM Resorts çevrimiçi kumar işletmecisi LeoVegas’ı 607 milyon $’a satın almaya çalıştı ve Avrupa kıtasındaki büyümeyi bir adım daha ileriye taşıdı. Birkaç gün sonra BetMGM, Teksas’ta Houston Astros ile ilk uzman spor işbirliğini kabul ettiğini açıkladı.

2022.