0

Blexr Ekibini Yeni Bir COO Ve CMO Ile Güçlendirdi

Malta merkezli canlı bir dijital medya işletmesi ve önde gelen bir iGaming iştiraki olan Blexr, yönetici pozisyonlarında 2 pazar uzmanı seçerek üst yönetim grubunu gerçekten güçlendirdi. İşe kaydolanlar sırasıyla Nick Walker ve Andrew Isidoro, bunlar sırasıyla COO ve COO olarak görev yapacak.

Walker, COO Olarak Göreve Başladı

Blexr’in yepyeni operasyon şefi Nick Walker, konusunda yetenekli bir profesyoneldir. yıl ürün sevkiyat alanında. Deneyimi, birçok saygın medya şirketinde farklı pozisyonlarda görev almaktan oluşmaktadır.

2014 ile 2016 arasında. ), Walker ünlü haber kaynağı Financial Times için çalıştı. Kıdemli iş süpervizörüne terfi etmeden önce çevik bir iş süpervizörü olarak görev yaptı. Son yılında, Financial Times’ın bilgi inovasyonu program lideri olarak çalıştığını gördü. Walker, Sporting Group’ta bir görev aldı, ardından iTech Media’nın çevik sevkiyat başkanı olarak iki yıllık bir hizmet aldı.

Blexr’ın bir parçası olarak, Walker idari işlevleri üstlenecek ve tasarım tekniklerine yardımcı olacak işin malzemesini geliştirmek için. Böylesine önemli bir zamanda Blexr’in grubuna kaydolmak için harekete geçtiğini belirtti.

Walker, gruptaki herkesin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmayı ve iş arkadaşlarıyla birlikte “Blexr’ı yapmak için” çalışmayı umduğunu belirtti. potansiyel müşteri yaratma pazarında daha da popüler bir oyuncuya dönüşecek.”

Isidoro, Blexr’ın Pazarlama Müdürü olarak Pazarlama Direktörü Olacak

Bu arada Andrew Isidoro, Blexr’in pazarlama operasyonları için yükümlülük üstlenecek. Isidoro, ikisi de Blexr’e kaydolmadan önce iTech Media için çalıştıkları için Walker’ın önceki bir ortağıdır. Aynı şekilde, bilgisi Blexr’ın marka adını tanıtmak için hayati önem taşıyacak bir SEO uzmanıdır.

Isidoro çok sayıda işletmede pazarlama pozisyonlarında geçirdiği zaman sayesinde önemli deneyime sahiptir. Box UK için dijital stratejist olarak çalıştı, ardından GoCompare’de SEO, sosyal yardım ve sosyal medya süpervizörü olarak görev yaptığı beş yıllık bir süre ve daha sonra SEO grup başkanı olarak çalıştı.

Isidoro lateron, bir kez daha SEO başkanı olarak görev yaptığı Dyson’a taşındı. Bu işte bir yıldan fazla bir sürenin ardından, iTech Media’ya kaydolmadan önceki son görevi olan AA’nın pazarlama satın alma başkanlığına geçti.

Isidoro, Blexr’ın grubuna kaydolmaktan mutluluk duyduğunu belirtti “harika bir sürü birey” olarak açıkladı. Blexr’ın kapasitesinin sınırsız olduğunu düşündüğünü ve bu nedenle, şirketin portföyünün ivmesini geliştirmek ve hızlandırmak için grubun geri kalanıyla birlikte çalışmayı dört gözle beklediğini ekledi.

2016.