0

Caesars, Çalışmak İçin 22 Öğrenciye “Don Carano” Bursu Verdi

Özetle: Caesars Entertainment ödülleri 22 kursiyerler takım üyeleri bursları Burslar, Don Carano Legacy Burs fonu Caesars, çalışanların kendilerini bilgilendirmelerine yardımcı olmaya kendini adamıştır

Resim Kaynağı: Caesars Entertainment Misafirperverlik ve ev eğlencesi büyük Caesars’ın gerçekten bahşettiği Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kursiyerlere yaklaşık $,000 Fonlar aslında işletmenin Don Carano Eski Bursu kapsamında onaylanmıştır ve eko- bir d için dost 4 yıllık süre temin edilen özel şartlar yerine getirilmiştir.

El Dorado’nun Kurucusuna Saygı Gösterir Her burs 5$’a ulaşacaktır, bir yıl. Yenileme koşulları, bir kursiyerin okul yaşamına dahil olmasına, derslere katılmasına ve sınavları etkin bir şekilde geçmesine dayanır. İşletme, Caesars tarafından paylaşılan video oyun pazarını ve hanehalkı değerlerini isteyen Eldorado Resorts yaratıcısı Don Carano’ya hayran. Burs, lise son sınıf öğrencisi olan veya üniversiteye devam eden Caesars personeline sunulmaktadır. Bu şans hakkında yorum yapan Caesars Entertainment CEO’su Tom Reeg, işletmenin hibenin ilk yılı için adaylardan etkilendiğini belirtti: Grup üyelerimizi desteklemek en büyük endişemizdir, ve bu onların hanelerini desteklemek anlamına gelir. Bu burs programını yayınlamaktan ve bu harika ve çeşitli kursiyerlere finansal yardım sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Caesars Entertainment CEO’su Tom Reeg

Etkin beklentiler çeşitli uygulamalardan oluşan bir yüzme havuzundan kısa listeye alındı ​​ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çeşitli eyaletlerden kursiyerlerden oluşuyordu. Caesars Entertainment COO’su Anthony Carano, çalışanlara daha fazla yardımcı olma şansını davet etti ve işletmenin akraba gibi personel üyeleriyle ilgilenmeye devam ettiğini belirtti.2000 Ekip Üyelerini Bilgi Arayışında Desteklemek Bunun Carano’nun Eldorado Resort’taki kendi bireysel örneği olduğunu belirtti ve 200 yayınladı. Carano’nun kendisi eğitim konusunda hevesliydi, dedi Anthony: Eğitimin temel bir temel olduğunu sürekli düşündü ve çalışanlarımıza açık kapılara yardımcı olmaktan çok mutlu olacağını anlıyorum. ‘ haneler. Bu yılki ödülün tüm alıcılarını tebrik ederiz. Bu gençlerin önümüzdeki 4 yıl içinde başarılı olduklarını görmeye devam etmek için sabırsızlanıyoruz. Caesars Entertainment COO’su Anthony Carano Hibe nakiti şu şekilde uzatılır: Caesars çalışanlarının okula gitmelerine ve iş için çalışırken ve çalışırken kendilerini çok daha iyi geçindirmelerine yardımcı olmak için geliştirilen, şirketin yepyeni Hepsi Bir Arada Eğitimi.

.