0

California Lottery's Scratchers, Kazayla Kazanılan 10 Milyon Dolarlık Ödül

Los Angeles’ta kazanılan çok milyon loto ödülü Kaliforniya Piyangosu’nun bu Çarşamba günü yayınlanan bir açıklamasında, beklenmedik olayların bir sonucu olarak belirtildi.

Kader Elini Hareket Ettiğinde

Kasım ayında Tarzana’da bir Vons bakkalında meydana gelen olay LaQuedra Edwards’ın $ kazandığını gördü. milyon kendisine çarpan başka bir kişinin katılımı nedeniyle bir otomat cihazından yanlışlıkla kazınmış bir video oyunu alarak. California Piyango açıklamasına göre, Edwards yapımcıya $40 koydu ve beklenmedik bir şekilde biri onun video oyunlarını seçiyordu. ona çarptı ve bir $30 76x almak için elini bastırdı Scratchers bileti, oyun bütçe planının 75 %’sini içerdiğinden satın almaya hazır değildi.

“O sadece bana çarptı, hiçbir şey söylemedi ve sadece kapıdan çıkıp gitti,” diye tarif etti, tek bir biletteki nakit paranın çoğuna mal olan Edwards. Ama iltihabı, bileti kazıdığı anda buharlaştı ve video oyununun en büyük ödülünü kazandığını keşfetti. Doğru Ol’

“Aslında ilk başta düşünmedim, ancak 405 Otobana bindim. ve aşağı bakmaya devam etti ve neredeyse aracımı çarptım,” diye devam etti Edwards hikayesine. Çekip California Lottery mobil uygulamasıyla bileti taradıktan sonra bile şansını düşünmeyebilir ve “bunun olamayacağını düşünmeye devam etti.”

“Hala şokta,” Edwards bir bildiride belirtti. “Ne kadar basit bir şekilde kazandığımı öğrendiğimde aklımdaki tek şey, ‘Ben bolum!’ parayı bir ev satın almak ve kar amacı gütmeyen bir şirket kurmak için kullanmak. Kazanan bileti, kazanan bileti aldığı Los Angeles’ın San Fernando Valley bölgesindeki kırsal topluluktaki Vons mağazasının $50 alacağını gösteriyor. ), perk.

Scratchers biletleri ‘den fazla üretir. Piyango oyununun 76 mali yıl raporuna göre toplam California Piyango satışlarının % , $10 milyon ödül, ödenen ödüle 67 milyar dolardan daha fazla katkıda bulunacak piyango oyunu başlangıcı olduğunu düşünerek.

.