0

Catena Media Stratejik İnceleme Başlattı, Varlık Satışlarını Düşündü

Kumar iştiraki operatörü Catena Media bugün, üçüncü tarafların belirli Catena Media mallarını elde etme konusundaki çıkarlarının işin taktiksel bir değerlendirmesini başlattığını simgeleyen bir haber bülteni yayınladı.

Varlık Satışları Etkisi Değerlendirme

Ana deklarasyonda, Catena Media, yönetim kurulunun iş için olabilecek “olası anlaşmalar, yapısal değişiklikler ve diğer taktik çabalardan” oluşan her türlü taktik çabayı sürekli olarak değerlendirme kararlılığını ortaya koydu. yatırımcı değerinden en iyi şekilde yararlanın ve uzun vadede işletmenin değerini artırın.

Parasal ticaret segmentine yerleştirilen AskGamblers markası gibi işletmenin belirli özelliklerini elde etmek için 3. şahısların kabul edilen ilgisi nedeniyle Catena Media’nın yönetim kurulu, aynı zamanda işletmenin dünya çapındaki diğer marka isimleri de dahil olmak üzere, taktiksel bir değerlendirme başlatmayı seçti. ve sur yapmak için grubun malları Optimum bir sonuç” ve değerlendirmenin bir parçası olarak Catena Media, başka bir tür yapısal anlaşmaya ek olarak AskGamblers marka adından oluşan belirli mülklerin satışının işletme üzerindeki olası etkisini inceleyebilir.

“Catena Media, taktik değerlendirmeyle ilgili olarak, en iyi seçeneğin yakın vadede hiçbir değişiklik yapmamak olduğu sonucuna varabileceği hiçbir seçim yapılmadığını vurgulamak istiyor.” 2022 Finansal Ticaret Segmenti Sözleşmesi

Parasal ticaret, çevrimiçi oyun ve spor bahis piyasalarından iş için lider üretici, kısa süre önce ilk çeyreğini yayınladı 2022 gelir raporu, üç aylık kar rekorunu kırarak, aslında yıldan yıla % gelir artışı yarattı gerçekten güçlü bir önceki eşdeğer süreye kıyasla.

Catena Media’nın değişen FAVÖK’ü çeyrekte sadece %2 arttı harcamalardaki artış ve aradaki maliyetler nedeniyle 18 ilk çeyrekte karşılaştırılabilirliği etkileyen 4 kattan daha düşük ürün değeri 18% ve 29%.

Çeyrekteki parasal ticaret sektörü, işletmenin toplam kazancının sadece %2’lik bir payını temsil ediyordu ve sadece 1 Düzeltilmiş FAVÖK’ün %’si ve çeyrekte kaydedilen bölüm, kazançları azaltır ve FAVÖK’ü 24% ve 18 değiştirir. %, çünkü yepyeni transfer yapan müşterilerin çeşitliliği 1. Çeyrekte 255 1,170’dan basitçe

‘ye kaçındı. şimdi.

.