0

Circle K Ortaklığında New Mexico'da Jackpocket Başlatıldı

Dahice bir piyango bileti satış uygulaması olan Jackpocket, en büyük fayda sağlayan mağazalardan biriyle işbirliği içinde büyümesini New Mexico olarak açıkladı Birleşik Devletler ve New Mexico loto tüccarlarındaki zincirler, Circle K.

Büyü Ülkesinde İlk Büyük Kazanan Arıyor

Jackpocket uygulamasının piyasaya sürülmesinin ardından, Yeni Meksikalılar, Mega Millions, Powerball, Lotto America, Pick3, Pick 4 ve Roadrunner Cash cep telefonlarının rahatlığından.

lansman hakkında yorum yapan Jackpocket’in CEO’su ve yaratıcısı Peter Sullivan Circle K’nin “New Mexico’daki önde gelen loto tüccarlarından biri olarak” sahip olduğu “uzun geçmişi” ayrıntılı olarak anlattı ve Jackpocket uygulamasını hem “uzun süredir piyango oyunu hayranlarına hem de yepyeni oyunculara sunmaktan heyecan duydu” ”

“Piyango oyuncuları $ üzerinde kazandı Jackpocket’ta şimdiye kadar milyonlarca ödül kazandık ve Land of Enchantment’taki ilk büyük kazananımızı gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Jackpocket kendini dijital video oyun alanını güvenli ve önemli bir yöntemle sürekli yenilemeye adamıştır.”

Peter Sullivan, CEO ve Kurucu, Jackpocket New Mexico’daki lansman, eyaleti 11 yaptı. th, gainaccessto’yu genişletmek isteyen üçüncü taraf piyango oyunu hizmeti uygulamasını çalıştırmak için sorunsuz, dijital bir yöntemle piyango oyunu öğelerine. Jackpocket uygulaması bugüne kadar

$ milyon üzerinde loto ödülü verdi. insanlar aslında $1 milyon veya daha fazla ödül kaydettiler.

Uygulama New Mexico Piyango ile doğrudan bağlantılı olmayan, oyuncuların satın aldıkları biletin bir görüntüsünü görmelerini, loto sonuçlarını kontrol etmelerini, arkadaşları ve hane halkı ile piyango oyunu yüzme havuzları düzenlemelerini ve kaydolmalarını ve $

kazanmalarını sağlamak için yerleşik yeteneklere sahiptir. .

‘Eğlenceli, Özel ve Kullanışlı’ Piyango Deneyimi

Jackpocket’in ortağı Circle K için, Kuzey Amerika pazarlama başkanı Melissa Lessard, Jackpocket ile işbirliğinde fayda sağlayan mağaza markalarının “bu keyifli, özel ve sorunsuz deneyimi” getirme konusundaki yüksek umutlarından bahsetti. ” New Mexico’daki loto oyuncularına. Jackpocket uygulamasındaki bir düğme, hayatlarını her gün biraz daha basitleştirmeye olan bağlılığımızın bir başka örneğidir.”

Melissa Lessard, Başkan, Kuzey Amerika Pazarlama, Circle K Bir üçüncü taraf loto hizmetleri şirketi olarak Jackpocket, müşteri savunması açısından yükümlülüklerinden kaçınmıyor ve günlük depozito teklif ediyor ve uygulama aracılığıyla sınırlamalar, kendi kendini dışlama ve hesap verebilir video oyunu kaynaklarına erişim kazanın.

Ulusal Sorunlu Kumar Konseyi, Jackpocket üyesi aynı şekilde belediyenin İnternet Sorumlu Kumar Uyum Değerlendirme Programı tarafından lisanslanan ilk üçüncü taraf loto hizmetidir.

.