0

DraftKings, Podcast'leri Gojo Ile Genişletiyor, Mike Golic Jr.'ı İmzalıyor.

DraftKings bugün medya büyümesinin tarihinde piyasaya sürülmesi planlanan yepyeni bir video podcast ile devam edeceğini açıkladı 2 Mayıs ve işlev tv karakteri ve önceki Notre Dame Futbol oyuncusu Mike Golic Jr. ve önceki meslektaşı ve arkadaşı Brandon Newman

Entice Gündelik Spor Taraftarı Gojo, the Apple Podcast’ler, Google Podcast’ler, Spotify, iHeartRadio uygulaması ve podcast’lerin hazır olduğu diğer her yerde haftanın 5 günü yayınlanacak yepyeni günlük podcast, spor ve kültür.

” Mike’ın medya ailesine katılması, DraftKings’in önemli becerilerle iş ortaklığı yapmasının ve spor medyasındaki karakterlere güvenmesinin bir başka örneğidir. sosyal para birimi, o ve Brandon, bugünün spor tutkunlarının daha geniş ilgi alanlarını ve eğlencelerini temsil eden konuları ele alacaklar.”

Stacie McCollum, Programdan Sorumlu Başkan Yardımcısı, DraftKings Golic Jr. ve arkadaşı Newman günlük spor tutkunlarını ve video oyununda tenli olanları sakinleştirmek için rutin ziyaretçiler ve spor ve medya dünyasından popüler karakterler eşliğinde Pazartesi’den Cuma’ya haftanın en iyi video oyunlarını parçalayacak.

DraftKings’teki ilk görevi hakkında yorum yapan Golic Jr., spor medyasının geleceğine ilişkin vizyonunu, Boston merkezli organizasyona kaydolma kararının arkasındaki sürücüler arasında olduğunu açıkladı. Diğeri ise DraftKings’in ürettiği malzeme ile coşkusunu ortaya koyması için sağladığı özgürlüktü.

” Geleceğe baktığımda spor medyası için DraftKings’e kaydolmak benim için basit bir seçimdi.Malzeme üretme konusunda hevesli biri olarak, ilk şovları düzenleme özgürlüğüne sahip olmak en iyi zamanda ideal bir fırsat.Bizim gibi Brandon ile ortak olmaktan heyecan duyuyorum. önceki meslektaşlarımız olarak özel ve ortak deneyimlerimizi yayınlara taşıyın.”

Mike Golic Jr. DraftKings’in hızla büyüyen spor podcast ağı, günlük hayranların damak zevkini tatmin etmeyi amaçlıyor ve çeşitli karakterler ve onların içerikleri aracılığıyla sağlanan ev eğlencesi için tek durak noktası sağlıyor. -eylem deneyimleri ve bakış açıları.

Podcast Ağını Büyütmek

Ayın başlarında , DraftKings, görünüşe göre $ milyon olan ‘Stugotz ile Dan Le Batard Gösterisi’ etrafında demirlemiş programlarının kapsamını genişletti. ) ‘Baseball Is Dead’ ve ‘Jared Carrabis Podcast’ olmak üzere 2 beyzbol podcast’inin eklenmesiyle programın 3 yıl süreyle yayın haklarını teklif etti. DraftKings aynı şekilde popüler beyzbol profesyoneli ve muhabiri Jared Carrabis ile her ikisine de ev sahipliği yaptı.

Mart ayının sonunda, DraftKings ‘GM Shuffle’ı yeniden başlattı NFL yöneticisi Michael Lombardi ve yepyeni sunucu ve spor uzmanı Femi Abebefe de dahil olmak üzere podcast. Popüler ikili, profesyonel futbolun sıcak konularını haftalık olarak ele alıyor.

Yine Mart ayında, St.Patrick Günü’nde DraftKings, ilk spor odaklı podcast programı ‘Golic and Smetty’nin prömiyerini yaptı. kıdemli yayıncı Mike Golic Sr. ve muhabir Jessica Smetana dahil.

.