0

DraftKings, Polygon Validator Olarak Hizmet Verecek Sıfır Hash Ile Ortaklar

Spor inovasyonu ve ev eğlencesi işi DraftKings, bugün ile ortaklaşa yürüttüğü yepyeni bir Web3 çabasını ortaya koydu. ) Zero Hash, Poligon blok zinciri ağını desteklemek için dijital mülkleri stake etmesini sağlayacaktır.

İşletmenin Geleceğe Yönelik Yönlerine Yardımcı Olacak Altyapı Boston merkezli DraftKings tarafından ortaya konan yepyeni işbirliği, şirketin performansını geliştirmesini sağlayacak. Polygon’un yönetişim ve ağ güvenliği için bir doğrulayıcı düğüm çalıştırarak işletme sermayesi ve likidite.

” Tanıma sürecine katılmak, DraftKings’in daha kapsamlı yapılandırma yöntemini destekler Web3 çağında organizasyonumuzun geleceğe yönelik unsurlarına yardımcı olmak için sağlam, sürdürülebilir, güvenilir ve merkezi olmayan tesisler.”

Paul Liberman, Kurucu Ortak ve Başkan, Global Ürün ve Teknoloji, DraftKings Paul Liberman, “Zero Hash’teki grup gibi yıldızlar” ve Polygon’la olan işbirliğini iş dünyası için “hayati önemde” olarak selamladı. “blockchain ve ilgili çabalar devam ediyor.”

B2B dijital sahiplik tesisleri şirketi Zero Hash, kısa bir süre önce, bir dizi hisse senedi ile kripto ve fiat holdinglerinden fayda sağlamaktan mutlu olan işletmelere teklifini genişletti. Toplam arka uç API olanakları ve düzenleyici yapıya sahip a-hizmet öğeleri.

” Zero Hash’in amacı, erişim yoluyla her fintech ve müşteri şirketini güçlendirmektir. Portföy yönetimi yöntemlerinin bir parçası olarak dijital mülkleri paylaştırmaya çalışan DraftKings gibi dahice işletmeleri desteklemekten mutluluk duyuyoruz.Kesinlikle no Hash, PoS alanına girmek isteyenler için anahtar teslim yenilik tedarikçisi olmaktan mutluluk duyar. ”

Edward Woodford, CEO, Zero Hash Bir dizi blok zinciri ağında sunulan ve hem B2B2C hem de B2B kullanım durumlarını destekleyen Zero Hash, platformların sahip oldukları kriptodan fayda sağlamanın yanı sıra müşterilerine hizmet sunmasını sağlar. , hisse kanıtı (PoS) ağlarının gerilimini hafifleten, bir blok zinciri anlaşmalarını doğrulayan ve içeren bir blok zinciri anlaşma sistemi.

Staking ve Staking Ödülleri

Hizmetteki Rest API uygulaması, yerel jeton sahiplerinin belirli bir süre boyunca jetonlarını güvenceye almalarını veya katkıda bulunmalarını sağlar bir doğrulayıcıya karşı, yepyeni bir anlaşma bloğunun onaylanmasından yaratılan bahis avantajlarının bir kısmına karşı, piyasa değeri 200 milyar doların üzerinde bir kuruluşa 200 başlangıcında üst 200 PoS prosedürleri.

Polygon adına Sandeep Nailwal, DraftKings’i ağdaki ilk iş doğrulayıcılarından biri olarak davet ederek, spor inovasyon işinin Poligon ortamında oynayacağı “çok daha aktif bireysel” işlevi tanımlayarak, “blok zincirinin istikrarını sağlamak ve ağı korumak için çok önemlidir. ”

Yüksek hız ve düşük gaz tesisleri ile Polygon, Sushiswap, Curve, Aave, Balancer ve Kyber gibi DeFi bluechip dApp’leri tarafından dahil edilen en hızlı büyüyen blok zinciridir. Polygon, performansı artırmak ve tesislerin ilerlemesini teşvik etmek için Ethereum ağı ile paralel olarak çalışır.

Zero Hash ile işbirliği, DraftKings tarafından ortaya konan bir dizi diğer tanıtıcı girişimin ardından ortaya çıkan en son Web3 çalışmasıdır. İmza dan antikaların kullanıldığı NFT Pazaryeri, NFT Pazaryerinin Poligon ile kombinasyonundan ve oyunlaştırılmış NFT koleksiyonlarının yayınlanması için NFL Players Association.

.