0

Dragon Gaming, Öne Çıkan Slot Remakes Ile Scratchcard Vertical'da Çıkıyor

Dragon Gaming, artık kazı kazan oyunları olarak piyasaya sürülecek olan popüler video slotlarının yepyeni 3 sürümünü açıkladı. Etkileşimli kumar kuruluş sektörü için son teknoloji iGaming yazılım uygulamaları ve video oyunları oluşturmaya odaklanan işletme, Rise of the Titans, Play with Cleo, getiriyor ve Saiyan Warriors, oyuncuların tercih ettikleri serileri yepyeni ambalajlarda deneyimlemelerini sağlayacak bu yepyeni ortama.

Bilinen Slotlar, Yeni Deneyimler

Video oyunlarının 3×3 tasarımı ve a vardır. % oyuncuya dönüş oran ve taahhütlü bir çarpanıyla gelir) x oyunu yükseltmek için. Her video oyununun ev eğlencesi değerini içeren ödül turu boyunca deneyimin bir parçası olarak dahil edilen ekstra çarpanlar vardır.

Grafik açısından, 3 oyunun tümü de aslında dahili olarak oluşturulmuştur ve aslında benimsenmiştir. Dragon Gaming’in özel çizimlerini bu yepyeni video oyunu türüne sığdırmak için ilk değişiklikler. Kazanmak için oyuncuların 3 işareti eşleştirmesi gerekir, ancak deneyimi daha da artıracak bazı bükülmeler vardır. Örneğin, oyuncular ücretsiz oyun ile tamamen ücretsiz video oyunlarının kilidini açmak için spreadlere güvenebilirler.

Çarkıfelek işlevi, 3x ile arasında değişen bir çarpan alabileceğiniz daha büyük kazanma şansları üretecektir. )x. Tüm bu bilgiler, oyuncuların 3 oyundan herhangi birini oynayarak elde edecekleri toplam memnuniyete katkıda bulunur. Yine de, kazançlarınızı çatıdan gönderebilecek gerçek bir 500x çarpanı olduğuna inandığınızda, bu oyun optimizasyonları tam tersine söner.

Kazanmak için Daha Fazla Fırsat

Yine de, video oyunlarının en iyileri hala orada olduğu için ilan edilecek oyuncuların değer kazanacağı tek bir bahiste 650x toplam ödemedir. Video oyunları, çeşitli platformlarda herhangi bir masaüstü ve mobil deneyime uyacak şekilde oluşturulmuştur. Orta ila yüksek volatiliteyi ele alıyorlar ve slot ve tırmalayıcı hayranları için gerçekten farklı deneyimler üretiyorlar.

Video oyunları Mart’tan

itibaren sunulacak Dragon Gaming’in ortak ağı ve müşterileri boyunca.

.