0

EEG Kayıtlı 3Ç22 Gelir Artışı, Likidite Sorunları

Esports Entertainment Group (EEG) Pazartesi günü finansal 2022 3. çeyrek gelir raporunu açıkladı ve daha önce sağladığı tam yıl kar yardımını önemli ölçüde azalttı.

Gelirde Büyüme, Brüt Kar

Hoboken tabanlı tam yığın e-sporlar ve bahis operatörü EEG’si Mart’ta sona eren 3 ay için açığa çıktı , 2022, $

net gelir milyon, %8’lik bir artışı temsil ederek 200 $ milyon işletme mali 2022 2. çeyrek verimliliği için Şubat ayında bildirdi.

Sonuçlar hakkında yorum yapıldığında, EEG CEO Grant Johnson, şirketin özel iGaming markalarından biri olan Lucky Dino’da “üç ayda bir rekor kıran gelir ürettiğini”, “daha dengeli bir spor kitabı tutuşu” elde ettiğini ve “işletmenin genel başarısını yepyeni “etkili pazarlama yöntemi”nin uygulanması.

Brüt gelir f veya çeyrek, mali %206 üzerinde toplam 9.4 milyon $’a ulaştı 3. çeyrek ve 8$’a .%5’lik bir artışı temsil ediyor milyon brüt gelir EEG önceki çeyrekte temsil edildi.

Likidite Eksikliği

2. mali çeyrekte olduğu gibi, EEG süreyi sonlandırdı GAAP alt satırı ve GAAP dışı düzeltilmiş FAVÖK zararı ile sırasıyla 206 milyon $ ve 7.3 milyon $. Çeyrek sonunda para ve para eşdeğerleri 9,4 milyon dolardı.

2. çeyrekte GAAP zararı 386 milyon ve GAAP dışı FAVÖK olumsuz 6.8 milyon $ güçlü düzenleyici rüzgarlara yatırıldı, şu anda belgelenen çeyrekte EEG, alt satırındaki olumsuz etkiyi esas olarak $) ile ilişkilendirdi. milyon mal maluliyet ücreti ve edinilmiş bir mali yükümlülük yükümlülüğü için 206 milyon dolarlık ücret.

İşletmenin büyüme kapasitesini etkileyen “kısa vadeli engellere” değinen Johnson, işletmenin Helix, ggCircuit ve EGL e-spor özelliklerinden tamamen para kazanmasını engelleyen “likidite yokluğunu” vurguladı ve

” Helix şirketinde kayda değer bir genel gider ve sürekli sermaye gideri sağlayarak çekici bir başarıya giden bir yol görmüyoruz ve şu anda 2 mevcut merkezimizi elden çıkarmak için çalışıyoruz.”

Grant Johnson, CEO, EEG

İleride Agresif Maliyet Kesimi

Johnson, işletmenin, varlıkların daha etkin kullanılmasına izin verecek, varlık açısından hafif bir tasarım sağlayarak e-sporlarını düzene koymaktan oluşan, yatırımcı değerini geliştirmeyi hedefleyen çeşitli teknikleri uygulamayı seçtiğini belirterek devam etti. 7 marka adının tümünü aşan agresif harcamalar da aynı şekilde gerçekleşecektir. ayları değişen bir pazarlama tekniği ve işletme performanslarını artırmak için uygulama teknikleri aracılığıyla.”

Grant Johnson, CEO, EEG

Johnson, EEG’nin üç aylık verimliliği hakkındaki konuşmasını, işletmenin “başarı mümkün olduğunca hızlı bir şekilde” gerçekleştirme hedefinden endişe ederek bitirdi. ve 3. çeyrek verimliliğine dayanarak, 70 milyon $’lık tam yıl kazanç yardımını $ olarak değiştirdi milyon $2021 2. mali çeyrek raporundan sonra sağlandı milyon ila 70 milyon dolar.

.