0

Everi Holdings, Veterinerleri Desteklemek İçin ABD Ordusu İstihdam Programına Katıldı

Gerçek mekanda faaliyet gösteren ve çevrimiçi kumar kuruluşu video oyun hizmeti sağlayıcısı Everi Holdings, ABD Ordusunun Gençlik Başarısı için Ortaklığı (PaYS) çabasına kaydolmayı seçti. İkincisi, önceki askerlere, hizmetleri sona erer olarak hızlı bir şekilde kişisel görevlerini yerine getirme şansı sağlamak için belirtilen sektörler arası önemli bir programdır. Vegas merkezli Everi Holdings, hem kişisel hem de kamu sektöründen çeşitli şirketleri bir araya getiren çalışmaya imza atarak, yeni görevlendirilen subay ve askerlerin mentorluğuna kendi katkısını da getirecek. Everi, bu görevler için gerekli yeteneğe sahip eski askerler için video oyunları, inovasyon ve fintech ile ilgili görevler için görüşmelere yardımcı olarak kişisel sektörlere geçişlerini kolaylaştırmaya yardımcı olacak.

Yetkililerin işbirliğini işaretlemek için, Everi’den yöneticiler ve gaziler, bir yetkililer etkinliği boyunca Ordu ajanlarıyla tekrar bir araya geldi. Everi’nin CEO’su ve başkanı Randy Taylor, “hizmet sırasında yetiştirilen” güçlü çalışma ilkelerine, odaklanmaya ve disipline sahip yetenekli bireyleri tanırken ve onlarla bağlantı kurarken, orduyla birlikte verilen çabayı anmaktan işletmenin zevkini ortaya koydu. 2021 yılında 4 milyon $2021 ile rekor kıran gelire ulaşan işletme, işbirliğini bir kazan-kazan senaryosu olarak düşünüyor.

Aynı zamanda, Ordu, bu çabayla, Amerika Birleşik Devletleri’ni askerleriyle çok daha iyi bir şekilde yeniden bağlamaya çalışırken, ülkedeki örgüt mahallesi ile ortak olma çabalarını ortaya koyuyor.

PaYS, Kuvvet Komutanlığına İşe Alım Teşviki

Kardeş hizmetlerinin aksine, Birleşik Devletler Ordusunun çok daha yüksek ve Ulusal Muhafızlardan ve Rezervden yıllık bazda aktif görevli memurları işe almak için daha etkili çaba. PaYS gibi girişimler, gücü yönetme işlevine sahip gazileri işe almanın ödüllerinden biridir.

PaYS, Ordu ile orduya ait bir dizi iş, şirket ve firma arasındaki bir işbirliğidir. kamu sektörü, Amerikan gençlerine bir yandan kendi geleceklerine hazırlanırken bir yandan da kendi ülkelerine hizmet etme olanağı sağlamayı ima etmektedir.

PaYS çabasıyla birlikte çalışmayı seçen şirketler, Ordu Üyeleri ile yan yana çalışacak, yanı sıra, mahalle etkinlikleri boyunca Ordu Ulusal Muhafız Askerleri ve bölgesel Yedek Subay Eğitim Kolordusu.

Bu vesilelerle gençlere araştırma çalışmalarına devam etmenin önemi, geleceğe yönelik bir meslek hedefi belirleme, doğru iyi arkadaşlar seçme, uyuşturucudan uzak durma ve olumlu değerlere odaklı bir yaşam sürmek. Şubat ayının başında, Everi Holdings, video oyun pazarındaki kuruluşlar için ödeme hizmetlerini kullanan Avustralyalı bir işletme olan eCash Holdings’i satın alacağını açıkladı. Daha önce Everi, tasarımcının gizli üyelerini tutmak ve Avustralya pazarına geçişini kolaylaştırmak için Atlas Gaming’den bir dizi taktik özellik satın aldığını açıklamıştı.

.