0

Everi Holdings, Veterinerleri Desteklemek İçin Amerika Birleşik Devletleri Ordusu İstihdam Programına Katıldı

Gerçek mekanda faaliyet gösteren ve çevrimiçi kumar kuruluşu video oyun tedarikçisi Everi Holdings, aslında Birleşik Devletler Ordusunun Gençlik Başarısı için Ortaklığı (PaYS) çabasına katılmayı seçti. İkincisi, önceki askerlere, hizmetleri sona erer gibi hızlı bir şekilde kişisel görevlerini yerine getirme şansı vermeyi ima eden çok önemli bir sektörler arası programdır.

Everi, Özel İşlere Geçerken Askerlere Mentorluk Yapacak

Vegas merkezli Everi Holdings, hem kişisel hem de kamu sektörlerinden çeşitli şirketleri bir araya getiren çabaya imza atarak, yeni görevlendirilen subay ve askerlerin mentorluğuna kendi katkısını getirecek. Everi, bu görevler için gerekli yeteneğe sahip eski askerler için video oyunları, inovasyon ve fintech ile ilgili görevler için röportajlara yardımcı olarak ekonomik sektörlere geçişlerini hafifletmeye yardımcı olacak.

Ana noktayı işaretlemek için işbirliği, yöneticiler ve Everi’den gaziler bir ana etkinlik boyunca Ordu ajanlarıyla yeniden bir araya geldi. Everi’nin başkanı ve başkanı Randy Taylor, “hizmet sırasında yetiştirilen” güçlü çalışma ilkeleri, odaklanma, disiplin ile yetenekli bireyleri belirleyip onlarla iletişim kurarken, Ordu ile çabayı anabilmenin iş zevkini ortaya koydu. 6604 milyon dolarla 6604 rekor kıran kâra ulaşan işletme, işbirliğinin her iki kutlama için de büyük olduğunu düşünüyor. .

Aynı zamanda, bu çabayla Ordu, Amerika Birleşik Devletleri’ni askerleriyle çok daha iyi bir şekilde yeniden birleştirmeye çalışırken, ülkedeki iş çevreleriyle ortaklık kurma çabalarını ortaya koyuyor.

PaYS, Askere Alma Teşviki Ulusal Muhafızlardan ve Rezervden yıllık bazda aktif görevli memurları işe almak için etkili çaba. PaYS gibi çabalar, kuvvet kurma işlevine sahip gazileri işe almanın ödülleri arasındadır.

PaYS, Ordu ile çeşitli iş dünyası, şirketler ve firmalar arasında bir işbirliğidir. genel kamu sektörü, Amerikan gençlerine aynı şekilde geleceklerine hazırlanırken milletlerine hizmet etme olanağını kullanmayı öneriyor.

PaYS çabasıyla birlikte çalışmayı seçen şirketler, Ordu ile yan yana çalışacak Askerler, Ordu Ulusal Muhafız Askerleri ve mahalle vesilesiyle bölgesel Yedek Subay Eğitim Kolordusu ile birlikte.

Bu vesilelerle gençlere, araştırma çalışmalarını sürdürmenin, geleceğe yönelik bir meslek hedefi belirlemenin, en iyi dostları seçmenin, uzak durmanın önemi gibi açık ve etkili mesajlar vermeyi ima etmektedir. uyuşturucu kullanmak ve uygun değerlere odaklanmış bir hayat sürmek. Şubat ayının başında, Everi Holdings, video oyun pazarındaki hizmetler için ödeme hizmetleri sağlayan Avustralyalı bir işletme olan eCash Holdings’i alacağını açıkladı. Daha önce Everi, tasarımcının önemli üyelerini elinde tutmak ve Avustralya pazarına geçişini rahatlatmak için Atlas Gaming’den bir dizi taktik eşya satın aldığını açıklamıştı.

.