0

Flutter Entertainment, Carolan Lennon'u İcracı Olmayan Direktör Olarak Atadı

Görsel Kaynağı: Shutterstock.com (Fotoğraf T. Schneider)

Flutter Entertainment, Carolan Lennon’u icracı olmayan bir direktör olarak dahil ederek yönetim kurulunu güçlendirmeyi seçti. Bu açıklama, Michael Cawley’nin Şubat ayında diğer yönetmen Zillah Byng-Thorne ile birlikte görevi bırakacağını açıklamasının ardından geldi.

Lennon’un Atanması 1 Temmuz’da Geçerli Olacak

Her ne kadar Flutter’ın yıllık temel konferansının ana haberi Cawley ve Byng-Thorne’un ayrılışı olsa da, Lennon’un yepyeni icracı olmayan direktör olarak atandığı bir takip açıklaması yapıldı.

Şu anda Lennon, Allied Irish Banks’te hem kıdemli bağımsız direktör hem de icracı olmayan direktör olarak çalışıyor, ancak bu pozisyonlardan istifa etti, verimli Haziran Flutter’daki yepyeni danışmanlığı 1 Temmuz’da güvenilir olacaktır.

Flutter’ın şu anki başkanı Gary McCann, Lennon’un danışmanlığından bahsetti ve yepyeni bir olasılığı keşfetme prosedürünün kapsamlı olduğunu ve onu yepyeni icracı olmayan direktör olarak davet etmekten memnuniyet duyduğunu belirtti.

McCann, Lennon’un düzenlenmiş pazarlarda tüketici odaklı dijital şirketlerde çok sayıda çalışma deneyimine sahip olduğunu ekledi ve ziyaretinin işletmenin geliştirme prosedürüne uygun olduğunu belirterek sözlerini tamamladı.

Şubat ayında, Cawley’nin Flutter denetim komitesi başkanı olarak konumunun Holly Keller Koeppel tarafından alınacağı da aynı şekilde ortaya çıkmıştı. Byng-Thorne, Flutter’ın tehdit ve sürdürülebilirlik komitesinin başkanı olarak David Lazzarato tarafından değiştirilecek.

2030 Flutter Yakın Zamanda Stratejik Gelecek Planını Açıkladı

Son zamanlarda Flutter, işletmenin uluslararası hedeflerine yönelik Pozitif Etki Planını sunarak gelecekteki hedeflerini detaylandırdı2030 Bu stratejide, Flutter 3 temel odak noktası olarak adlandırdı. Off, “spor ve oyunun gücünden”, grubun yeteneklerinden ve markanın sahip olduğu yeteneklerden yararlanarak 10 milyondan fazla kişinin hayatını iyileştirmeyi planlıyor. ulaşmak.

2026 ile Flutter, Play Well araçlarını, belirtilen araçlardan en azını kullanacak olan kullanıcıların %10’ndan fazlasına sunmayı amaçlamaktadır. . Bu sayı 75 % 75 artacak şekilde ayarlanmıştır Flutter, işletmenin çalıştığı ve yaşadığı yerleri temsil edecek gruplar geliştirmeyi ve kurmayı amaçlamaktadır. bir DE&I yöntemi.

Flutter’ın başkanı Peter Jackson, bunun Flutter’ın programını olumlu bir değişiklik için boyayan “kapsamlı ve zorlu bir yöntem” olduğunu belirterek Pozitif Etki Planı hakkında konuştu. Flutter’ın 3 hedef aracılığıyla müşterilerinin iyi oynamasına yardımcı olmak, personeli daha iyi çalışması için güçlendirmek ve nihayetinde mahallelerle daha fazlasını yapmak için uğraşmak istediğini belirtti.

Jackson, 3 ana hedefin yanı sıra, Pozitif Etki Planının Flutter’ın ekolojik etkisini azaltma gereksinimini ortaya koyduğunu da ekledi.

.