0

GamblingNews IGB Affiliate London 2022'de Sunulacak

iGB Affiliate London Konferansı geri döndü ve GamblingNews.com katılımda olacak. Bu fırsat, pazardaki en yetenekli işletmelerden bazılarını, başarıları paylaşmak, bilgi alışverişinde bulunmak için alışveriş pencerelerini getiren 5’ten fazla 000 katılımcı ve 000 katılımcıyla yeniden bir araya getiriyor. ve bağlantılar kurun.

ICE London ile aynı yerde düzenlenen iGB Affiliate London 2022, bağlı kuruluş pazarlama pazarında bağlantı kurmak istiyorsanız bulunmanız gereken yerdir. . Nisan 13 ve Nisan 14 2 günü, gelişmeye ve gelişmeye devam ederken, piyasa hakkında her şeyi görmüş ve anlamış değerli konuşmacılarla dolu olacak. yepyeni engeller sunar, ancak aynı şekilde yeni fırsatlar.

Herhangi bir bağlı kuruluş çevrimiçi pazarlamacısının ilgisini çekecek en önemli konuklar, Google botlarının programınızı nasıl programlayabileceği konusunda size bilgi verecek olan, eski bir Google mühendisi olan Search Brothers’tan Fili Wiese’dir.

Konuşmacılar, Playmaker Capital Inc CEO’su Jordan Gnat, Catena Media CEO’su Michael Daly, BestOdds kurucu ortağı Will Armitage, ve diğerleri. Income Access, Raketech, Better Collective, Kindred Group ve daha fazlasından oluşan pazarın en iyi işletmesi de temsil edilecek.

İkinci Gün, iGB Affiliate yazı işleri müdürü Stephen’ın karşılama ve açılış konuşmalarıyla başlayacak. Carter. 11: 00 adresindeki bir panel “Metaverse ve NFT’ler: Gelecek mi, balon mu?” konusuna ayrılacak. ve RB Capital’in kurucu ortağı Julian Buhagiar, Oxygia’nın yaratıcısı Sergio Muscat, Betgames.tv CEO’su Andreas Köberl ve Gambling Apes kurucularından Noah Fischer’ı yeniden bir araya getirecek.

Chalkline Sports, Intelitics, AdRoll ve Affiliate Insider da aynı şekilde orada olacak ve bilgilerini diğerleriyle paylaşacak. GamblingNews.com, Clarion Gaming’in ev sahipliği yaptığı piyasadaki en iyi ortaklık etkinliğinin bir parçası olmaktan ve en iyi verimli çevrimiçi pazarlamacılardan bazılarının anlayışı ve bilgisinden faydalanmaktan memnuniyet duyacaktır.

.