0

GGPoker Ve WSOP, Ontario'da WSOP.CA Poker Odası'nı Başlatacak

Ontario’daki çevrimiçi poker oyuncuları, World Series of Poker’in ortak açıklamasını takiben yepyeni bir poker alanından hızla faydalanabilecekler. WSOP) ve GGPoker bugün bu bahar WSOP.CA yayınlayacaklarını söylediler.

Başlatma iGaming Ontario ile Anlaşmaya Tabidir Tamamen düzenlenmiş çevrimiçi poker alanı WSOP.CA’nın başlatılması, hâlâ “etkili yürütme Ontario Alkol ve Oyun Komisyonu’nun (AGCO) bir yan kuruluşu olan iGaming Ontario ile bir işletme sözleşmesinin imzalanması, kişisel video oyunları işletmesi aracılığıyla teklif edildiğinde Kanada eyaletinde web video oyunları gerçekleştiren ve yöneten.

Nisan başında Ontario’daki çevrimiçi poker oyuncularına açılması planlanan WSOP.CA poker alanı, WSOP markasının en iyilerini ve annesi ve babası Caesars Entertainment’ı birleştirecek ve GGPoker yazılım uygulamasında çalışacak.

Poker alanı gaina ile oyuncuları cezbedecek benzersiz WSOP yarışmalarına ve uydularına erişim ve ayrıca taahhüt puanlarını Kuzey Amerika’daki Caesars evlerindeki tesislerle değiştirebilecekleri Caesars Rewards taahhüt programında otomatik kayıt.

Yepyeni WSOP.CA çevrimiçi poker alanı, popüler poker profesyonelinin Daniel Negreanu hizmetlerini marka elçisi olarak kullanacak. Bir WSOP yüzüğü ve 6 WSOP bileziğini kazanan Ontario’lu yerli oyuncu, 2019.

“Mutlu bir Ontario yerlisi olarak, pokerin en büyük 2 markasının WSOP.CA’yı başlatmak ve Ontario poker mahallesini çevrimiçi oynamak için ideal bir yer haline getirmek için bir araya gelmesinden çok memnunum. GGPoker’ın inanılmaz uygulamasında çalışan özel WSOP avantajları ve yarışmaları göreceksiniz – bunda sevilmeyecek ne var?”

Daniel Negreanu, Büyükelçi, WSOP.CA

En İyi Marka ve Yazılım Açıklamaya yorum yapan, WSOP yönetici direktörü Ty Stewart, WSOP ve GGPoker arasındaki işbirliğini her iki dünyanın en iyilerinin bir karışımı olarak ortaya koydu – “önde gelen poker yazılımı uygulamasına sahip en iyi poker markası”, bu yepyeni şansı Ontario’daki çevrimiçi poker oyuncuları için hazır hale getirmekten mutluluk duyuyor.

“Ontarian’ların bu yaz Las Vegas’taki canlı WSOP için sertifika vermesini ve yerli çocuk Daniel Negreanu’yu altın bir bilezik için engellediğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Ty Stewart, Yönetici Direktör, WSOP WSOP ve GGPoker ilk olarak Nisan WSOP Süper Devre Çevrimiçi Serisinin lansmanı için Mayıs ayı başlarından itibaren 3 hafta sürecek. Geçen Aralık ayında GGPoker, WSOP ile işbirliğini genişletmek için WSOP Super Circuit Online’ın 2. baskısını, WSOP Winter Online Circuit’i Aralık 12 ile 9 Ocak arasında açıkladı. .

.